11 са кандидатите за кмет на Варна, 47 – за районите
13 души ще се борят за кмет на населено място
Публикувана: 25 Sep 2019 | 13:09

Общинската избирателна комисия публикува регистрите с кандидати за кмет на Варна, в районите и населените места. Подредбата, която ще видите по-долу е съгласно номерът на политическата сила, получен при тегления в ЦИК жребий. Местните избори са на 27 октомври.

 

За кмет на община Варна кандидатите са 11:

 

Под №8 в интегралната бюлетина ще бъде Димитър Карбов от НФСБ.

 

Коалиция „Ние, Гражданите“ (№27) издига Светлозар Анастасов Николов.

 

ВМРО (№34) залага на доц. Николай Евтимов.

 

Сегашният кмет на Варна Иван Портних, отново е кандидатът на ПП ГЕРБ с №43 в бюлетината.

 

Християндемократическата  партия на България (№47) издигна Костадин Николов Георгиев.

 

Кандидатът на "Възраждане" с №48 е Костадин Костадинов.

 

Коалицията „БСП за България“ (№56) залага на проф. Анелия Клисарова.

 

Движение „Заедно за промяна“ (№58) на Добрин Стефанов Стефанов.

 

Претендент от партия Български социалдемократи (№61) е Цветан Атанасов.

 

От Радикалдемократическа партия в България (№63) предлагат Милена Колева Димитрова

 

„Демократична България“ - №66 издигна за кандидат Стела Николова.

 

 

Кандидатите за кметове на 5-те района са 47, сочат регистрите в ОИК:

 

Одесос (12 кандидати)

 

3. СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)

Корнелия Стефанова Станева

 

8. НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Татяна Петрова Димитрова

 

27. коалиция „Ние, Гражданите“

Милен Василев Събев

 

28. ДВИЖЕНИЕ 21

Свилен Цанков Лапаков

 

34. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Живко Николаев Костадинов

 

43. ПП ГЕРБ

Георги Савов Недев

 

47. Християндемократическа партия на България

Атанас Стоянов Атанасов

 

48. ВЪЗРАЖДАНЕ

Татяна Димитрова Иванова

 

51. ВОЛЯ

Иван Стефанов Недялков

 

56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Иван Любчев Иванов

 

58. Движение Заедно за промяна“

Любомир Кирилов Дончев

 

61. партия БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

Галин Иванов Димков

 

 

Приморски (11 кандидати)

 

3. СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)

Юрий Георгиев Юриев

 

8 НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Илиян Иванов Карагьозов

 

27. коалиция „Ние, Гражданите“

Надка Данчева Йонова

 

34. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Саркис Мардик Дуварджиян

 

43. ПП ГЕРБ

Петя Тодорова Проданова

 

44. Българска демократична общност

Неделчо Михайлов Димов

 

50. Политическа партия МИР

Красимир Иванчев Жейнов

 

51. ВОЛЯ

Виктор Миронов Ценов

 

56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Огнян Василев Къчев

 

58. Движение „Заедно за промяна“

Рангел Рангелов Пенев

 

61. партия БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

Радостина Георгиева Стоянова

 

 

Младост (8 кандидати)

 

8. НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Злати Василев Иванов

 

27. коалиция „Ние, Гражданите“

Илиян Живков Георгиев

 

34. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Димитър Желязков Минев

 

43. ПП ГЕРБ

Христо Видолов Христов

 

48. ВЪЗРАЖДАНЕ

Георги Ангелов Георгиев

 

51. ВОЛЯ

Георги Николаев Николов

 

56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Мария Тодорова Тодорова

 

58. Движение „Заедно за промяна“

Диян Бисеров Атанасов

 

 

Владислав Варненчик (8 кандидати)

 

8. НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Стелян Христов Любославов

 

34. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Венцислав Сивелинов Сивов

 

43. ПП ГЕРБ

Николай Димитров Костадинов

 

48 ВЪЗРАЖДАНЕ

Николай Кръстев Костадинов

 

51. ВОЛЯ

Ивайло Димитров Великов

 

56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Десислава Петрова Калоянова-Маринова

 

58. Движение „Заедно за промяна“

Валентин Живков Великов

 

63. Радикалдемократическа партия в България

Цветана Атанасова Янчева

 

 

Аспарухово (8 кандидати)

 

8. НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Христина Петрова Гуридова

 

27. коалиция „Ние, Гражданите“

Константин Антонов Парчев

 

34. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Цветелина Илиева Илиева

 

43. ПП ГЕРБ

Ивайло Илков Маринов

 

48. ВЪЗРАЖДАНЕ

Веселин Миленов Вешев

 

51. ВОЛЯ

Стоян Богомилов Проданов

 

56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Мартин Живков Златев

 

58. Движение „Заедно за промяна“

Красимир Тодоров Куртев

 

 

ОИК публикува и претендентите за кметове на кметства - общо 13 кандидати:

 

Звездица

43. ПП ГЕРБ

Николай Стефанов Йорданов

 

56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Станко Валентинов Петков

 

69. ПП „Земеделски народен съюз“ /ПП „Движение Гергьовден“, ПП „Съюз на свободните демократи“/

Станислава Христова Георгиева

 

Казашко

43. ПП ГЕРБ

Гергана Добрева Петкова

 

Каменар

55. Движение за права и свободи – ДПС

Светослав Асенов Райков

 

56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Милен Костов Маринов

 

Тополи

8. НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Зорница Анастасова Георгиева

 

43. ПП ГЕРБ

Демир Дончев Георгиев

 

56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Благовест Георгиев Георгиев

 

71. Инициативен комитет

Радостин Петров Загорчев
 

Константиново

14. ПП АБВ (Алтернатива за българско възраждане)

Диян Петров Калев

 

43. ПП ГЕРБ

Марияна Петрова Полихронова

 

56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Галина Костадинова Иванова

 

Материалът подготви Борис Проданов

 

Още по темата: Вижте какви номера се паднаха на партиите в жребия в ЦИК преди местните избори

Коментари ( 0 )