Програма
Вторник 19.11.2019
  • ВТОРНИК 19 НОЕМВРИ 2019
  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 07:00 „Утро в нашия град“- сутрешен информационен блок
  • 09:00 „Минути за култура“- с водещ Кирил Аспарухов
  • 09:30 ДЕТСКИ БРЯГ: „Д-Р Снагълс“ - детски анимационен филм
  • 10:00 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 10:30 „Европейска Варна“- публицистично предаване
  • 11:00 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 11:30 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 12:10 „Законът на любовта“, сериал, Бразилия, еп.117
  • 13:00 Новините - обедна емисия
  • 13:15 „Щрихи от утрото“ /п./
  • 13:40 Хороскоп
  • 13:45 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 14:00 Новини
  • 14:10 „Щрихи от утрото“ /п./
  • 14:30 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева
  • 15:00 Новини
  • 15:10 „Минути за култура“- с водещ Кирил Аспарухов/п./
  • 15:30 “Скорост” – предаване за автомобилите
  • 16:00 Новини
  • 16:10 „Клик“ - токшоу с Аспарух Йорданов /п./
  • 16:30 „Балкан фолк“ - предаване за фолклор
  • 17:00 Новините
  • 17:20 „Любопитно“ – рубрика за любознателните /п/
  • 17:30 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 18:30 Новините - централна емисия
  • 19:15 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 19:30 „Денят ON AIR“- новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30 Централен новинарски блок
  • 21:30 „Европейска Варна“ - публицистично предаване /п./
  • 22:15 „Концертите на Европа“ – продукция на телевизия Дойче Веле
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:45 „Законът на любовта“, сериал, Бразилия, еп.117 /п./
  • 00:50 „Колела“- предаване за автомобили /п./
  • 01:20 „Любопитно“ – рубрика за любознателните
  • 01:30 „Утро в нашия град“- сутрешен информационен блок /п./
  • 03:30 „Минути за култура“ - с водещ Кирил Аспарухов /п./
  • 04:00 „Балкан фолк“ - предаване за фолклор /п./
  • 04:30 “Скорост” – предаване за автомобилите /п./
  • 05:00 „Откритие“ – международен музикален попфестивал
  • 06:00 „Клик“ - токшоу с Аспарух Йорданов /п./
Програма
Сряда 20.11.2019
  • СРЯДА 20 НОЕМВРИ 2019
  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 07:00 „Утро в нашия град“- сутрешен информационен блок
  • 09:00 „Минути за култура“ - с водещ Кирил Аспарухов
  • 09:30 ДЕТСКИ БРЯГ: „Д-Р СНАГЪЛС“- детски анимационен филм
  • 10:30 „Таймаут“ - спортно обзорно предаване /п./
  • 11:30 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 12:10 „Законът на любовта“, сериал, Бразилия, еп.118
  • 13:00 Новините - обедна емисия
  • 13:10 „Щрихи от утрото“ /п./
  • 13:55 Хороскоп
  • 14:00 Новини
  • 14:10 „Щрихи от утрото“ /п./
  • 14:30 „Колела“ - предаване за автомобили
  • 15:00 Новини
  • 15:10 „Минути за култура“ - с водещ Кирил Аспарухов /п./
  • 15:30 „Изворче“ - детско фолклорно предаване
  • 16:00 Новини
  • 16:15 „Европейска Варна“-публицистично предаване /п./
  • 16:50 Непозната история - любопитни и интересни факти от историята на Варна
  • 17:00 Новини
  • 17:15 „Авиошоу“ - с Александър Богоявленски
  • 17:50 „Директно“ - вашето мнение на живо в ефир - актуално токшоу с Димитър Абрашев
  • 18:30 Новините - централна емисия
  • 19:15 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 19:30 „Денят ON AIR“- новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30 Централен новинарски блок
  • 21:00 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 22:15 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:45 „Законът на любовта“, сериал, Бразилия, еп.118 /п./
  • 00:30 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева, /п/
  • 01:00 „Авиошоу“- с Александър Богоявленски /п./
  • 01:30 „Утро в нашия град“- сутрешен информационен блок/п./
  • 03:00 „Балкан фолк “ – предаване за фолклор и народни традиции /п./
  • 03:30 „Минути за култура“'- с водещ Кирил Аспарухов /п./
  • 04:00 „Директно“ - вашето мнение на живо в ефир- токшоу с Димитър Абрашев /п./
  • 05:00 „Откритие“ – международен музикален попфестивал
  • 06:00 „Перспективи“ - най – любопитното от близки и далечни страни
Програма
Четвъртък 21.11.2019
  • ЧЕТВЪРТЪК 21 НОЕМВРИ 2019
  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 07:00 „Утро в нашия град“- сутрешен информационен блок
  • 09:00 „Минути за култура“- с водещ Кирил Аспарухов
  • 09:30 „Юромакс “ - поредица на Дойче Веле
  • 10:00 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева
  • 10:30 „Да бъдем здрави с д-р Иванов“- предаване за медицина
  • 11:30 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално токшоу с Димитър Абрашев
  • 12:10 „Законът на любовта“, сериал, Бразилия, еп.119
  • 13:00 Новини
  • 13:10 „Щрихи от утрото“ - /п./
  • 13:35 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 14:00 Новини
  • 14:10 Хороскоп
  • 14:15 „Щрихи от утрото“ /п./
  • 14:30 „Да сме живи, да сме здрави“ – предаване за фолклор и народни традиции
  • 15:00 Новини
  • 15:10 „Минути за култура“ - с водещ Кирил Аспарухов /п./
  • 15:30 „Колела“ - предаване за автомобили
  • 16:00 Новини
  • 16:10 Крайбрежни градове
  • 16:40 „Перспективи“ –– най – любопитното от близки и далечни страни
  • 17:00 Новините
  • 17:20 "По закон и съвест"- правно-образователно предаване, с водещ Бранимир Балачев
  • 18:30 Новини
  • 19:00 Спортна емисия новини
  • 19:15 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 19:30 „Денят ON AIR“- новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30 Централен новинарски блок
  • 21:00 „Перспективи“ - най – любопитното от близки и далечни страни
  • 21:30 „Юромакс “ – поредица на телевизия Дойче Веле /п./
  • 22:00 „Колела“-предаване за автомобили /п./
  • 22:30 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 23:00 Новини
  • 23:45 „Законът на любовта“, сериал, Бразилия, еп.119 /п./
  • 00:30 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева /п./
  • 01:00 „Клик“ - токшоу с Аспарух Йорданов /п./
  • 01:30 „Утро в нашия град“- сутрешен информационен блок/п./
  • 03:00 „Да сме живи, да сме здрави“ – предаване за фолклор и народни традиции /п./
  • 03:30 „Минути за култура“'- с водещ Кирил Аспарухов /п./
  • 04:00 "По закон и съвест"- правно-образователно предаване, с водещ Бранимир Балачев/п./
  • 05:00 „Откритие“ – международен музикален попфестивал
  • 06:00 „Перспективи“ - най – любопитното от близки и далечни страни
Програма
Петък 22.11.2019
  • ПЕТЪК 22 НОЕМВРИ 2019
  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 07:00 „Утро в нашия град“- сутрешен информационен блок
  • 09:00 „Минути за култура“- с водещ Кирил Аспарухов
  • 09:30 „Шифт“ - поредица на Дойче Веле
  • 09:45 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 10:00 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева /п./
  • 10:30 "По закон и съвест"- правно-образователно предаване, с водещ Бранимир Балачев /п./
  • 11:30 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално токшоу с Димитър Абрашев
  • 12:10 „Законът на любовта“, сериал, Бразилия, еп.120
  • 13:00 Новини
  • 13:10 „Балкан фолк“ – предаване за фолклор
  • 13:35 „Колела“- предаване за автомобили /п./
  • 14:00 Новини
  • 14:10 Хороскоп
  • 14:15 „Щрихи от утрото“ /п./
  • 14:30 „Авиошоу“- с Александър Богоявленски
  • 15:00 Новини
  • 15:10 „Минути за култура“- с водещ Кирил Аспарухов /п./
  • 15:30 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 16:00 Новини
  • 16:10 Крайбрежни градове
  • 16:30 „Фолклорна трапеза“- предаване за фолклор
  • 17:00 Новини
  • 17:20 „Подсказано от мрежата“ – предаване за най-актуалните любопитки от света
  • 17:30 „Да бъдем здрави с д-р Иванов“- предаване за медицина /п./
  • 18:30 Новини
  • 19:00 “Амвон”- минути за православие
  • 19:30 „Денят ON AIR“- новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30 Централен новинарски блок
  • 21:00 ЗЛАТО - Уестърн/ Германия/ 2013 г. режисьор: Томас Арслан, участват: Нина Хос, Марко Мандич, Уве Бьом
  • Номинация за „Златна мечка” – Берлинале, 2013
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:45 „Законът на любовта“, сериал, Бразилия, еп.120 /п./
  • 00:30 "По закон и съвест"- правно-образователно предаване, с водещ Бранимир Балачев /п./
  • 01:30 „Утро в нашия град“- сутрешен информационен блок /п./
  • 03:00 „Балкан фолк“ – предаване за фолклор /п./
  • 03:30 „Минути за култура“ - с водещ Кирил Аспарухов /п./
  • 04:00 „Да бъдем здрави с д-р Иванов“-предаване за медицина /п./
  • 05:00 „Откритие“ – международен музикален попфестивал
  • 06:00 „Характери“- неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева /п./
Програма
Събота 23.11.2019
  • СЪБОТА 23 НОЕМВРИ 2019
  • 07:00 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 07:30 „Клик“- ток-шоу с Аспарух Йорданов
  • 08:00 ДЕТСКИ БРЯГ : “ РОБИН ХУД“ – детски анимационен филм
  • 08:50 Амвон - минути за православие
  • 09:00 „Фолклорна трапеза“- предаване за фолклор
  • 10:00 ДЕТСКИ БРЯГ: „Робин худ“– детски анимационен филм
  • 10:30 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева /п./
  • 11:00 „Законът на любовта“, сериал, Бразилия, еп.121
  • 12:00 „Концертите на Европа“ – продукция на телевизия Дойче Веле /п./
  • 12:45 Крайбрежни градове
  • 13:00 Boec.BG – предаване за бойни спортове
  • 13:30 „Седмицата през обектива“-информационна рубрика
  • 14:00 „Характери“- неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева /п./
  • 14:35 „Балкан фолк“ – предаване за фолклор
  • 15:00 „Глухар“ – сериал Русия, 2013 г.,режисьори: Гузал Киреев, Тимур Алпатов, Рустам Уразаев, Юрий Попович, участват: Максим Аверин, Денис Рожков, Виктория Тарасова, Мария Болтнева и др.- 9 еп.
  • 16:00 Крайбрежни градове
  • 16:30 „Скорост“-предаване за автомобили
  • 17:00 Крайбрежни градове
  • 17:15 "По закон и съвест"- правно-образователно предаване, с водещ Бранимир Балачев /п./
  • 18:30 Новините- централна емисия
  • 18:55 „Амвон“- минути за православие
  • 19:15 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 19:30 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева /п./
  • 20:00 Централен новинарски блок
  • 20:30 ОБИРДЖИЙКАТА - Криминален екшън/ САЩ/ 2013 г. режисьор: Кристиан Алварт,
  • в ролите: Надежда Бренике, Чарли Хюбнер, Кен Дукен
  • 22:30 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:15 „Характери“- неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева /п./
  • 23:45 „Глухар“ – сериал Русия, 2013 г.,режисьори: Гузал Киреев, Тимур Алпатов, Рустам Уразаев, Юрий Попович, участват: Максим Аверин, Денис Рожков, Виктория Тарасова, Мария Болтнева и др.- 9 еп. /п./
  • 00:30 С България в сърцето – фолклорен концерт
  • 01:30 „Седмицата през обектива“-информационна рубрика, /п./
  • 02:00 „Колела“- предаване за автомобили /п./
  • 02:30 „Балкан фолк“ – предаване за фолклор /п./
  • 03:00 Мултимедия – "предаване за съвременна култура с Даниел Ненчев
  • 04:30 „Авиошоу“ с Александър Богоявленски /п./
  • 05:00 „Откритие“ – международен музикален фестивал
  • 06:00 „Характери“ - неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева /п./
Програма
Неделя 24.11.2019
  • НЕДЕЛЯ 24 НОЕМВРИ 2019
  • 07:00 „Да бъдем здрави с д-р Иванов“-предаване за медицина /п./
  • 08:00 ДЕТСКИ БРЯГ : “ РОБИН ХУД“ – детски анимационен филм
  • 09:00 „Амвон“- минути за православие
  • 09:10 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 09:30 „Изворче“-детско фолклорно предаване
  • 10:00 „Колела“-предаване за автомобили /п./
  • 10:30 „Седмицата през обектива“-информационна рубрика /п./
  • 11:00 „Законът на любовта“, сериал, Бразилия, еп.22
  • 12:00 „Шифт“ поредица за дигиталните – технологии на телевизия Дойче Веле /п./
  • 12:15 „Балкан фолк“ - предаване за фолклор
  • 13:00 ДЕТСКИ БРЯГ: „Робин худ“, детски анимационен филм
  • 13:30 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 14:00 Boec.BG – предаване за бойни спортове
  • 14:40 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 15:00 „Глухар“ – сериал Русия, 2013 г.,режисьори: Гузал Киреев, Тимур Алпатов, Рустам Уразаев, Юрий Попович, участват: Максим Аверин, Денис Рожков, Виктория Тарасова, Мария Болтнева и др.- 10 еп.
  • 16:00 „Колела“ - предаване за автомобили /п./
  • 16:50 Крайбрежни градове
  • 17:00 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 18:30 Новините- централна емисия
  • 19:00 „Таймаут“ спортно обзорно предаване
  • 20:00 Централен новинарски блок
  • 20:30 ПАРИЖКИ ЛУДОРИИ - Драма / Франция, 2014, режисьор : Марк Фитуши, участват: Изабел Юпер, Жан-Пиер Дарусен, Одри Дана
  • 22:00 „Авиошоу“- с Александър Богоявленски /п./
  • 22:30 „Характери“ - неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева /п./
  • 23:00 Новини – късна емисия
  • 23:15 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 23:45 Мултимедия – "предаване за съвременна култура с Даниел Ненчев /п./
  • 01:35 „Глухар“ – сериал Русия, 2013 г., участват: Максим Аверин, Денис Рожков, Виктория Тарасова, Мария Болтнева и др.- 10 еп. /п./
  • 02:30 „Европейска Варна“ - публицистично предаване, /п./
  • 03:30 „Балкан фолк“ - предаване за фолклор“ - предаване за фолклор /п./
  • 04:00 „Авиошоу“- с Александър Богоявленски, 1 и 2 част /п./
  • 05:00 „Откритие“ – международен музикален фестивал
  • 06:00 Клик“ - токшоу с Аспарух Йорданов /п./