Програма
Сряда 23.08.2017
  • 07:00 ДЕТСКИ БРЯГ:“ Уинкс" – детски анимационен филм, 18 еп.
  • 07:30 ДЕТСКИ БРЯГ:“Маша и мечока" – детски анимационен филм
  • 08:00 “Утро в нашия град”- сутрешен информационен блок
  • 09:00 “Минути за култура”- с водещ Кирил Аспарухов
  • 09:30 “Варна Опън 2017“-спортни танци 3 част
  • 10:30 ''Клик''- ток-шоу с Аспарух Йорданов
  • 11:00 ''Сянката на Елена“-сериал, Бразилия, с участието на Хулия Далавия и др.6 еп
  • 12:00 Новините - обедна емисия
  • 12:10 ДЕТСКИ БРЯГ:”Уинкс”- детски анимационен филм
  • 13:00 Новини
  • 13:10 “Щрихи от утрото” - най-интересното от “Утро в нашия град”, 1 част
  • 13:30 ДЕТСКИ БРЯГ:”Приказките на Маша”- детски анимационен филм
  • 14:00 Новини
  • 14:10 Хороскоп
  • 14:30 “Щрихи от утрото” - най-интересното от “Утро в нашия град”, 2 част
  • 15:00 Новини
  • 15:10 “Щрихи от утрото” - най-интересното от “Утро в нашия град”, 3 част
  • 15:30 “Авиошоу”-с Александър Богоявленски
  • 16:00 Новини
  • 16:10 „Европейска Варна“-публицистично предаване /п/
  • 17:00 Новините
  • 17:15 ''Клик''- ток-шоу с Аспарух Йорданов
  • 17:50 ‘’Директно’’-вашето мнение на живо в ефир- актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30 Новините - централна емисия
  • 19:00 „Денят ON AIR“- новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
  • 20:00 Спортна емисия новини
  • 20:30 Централен новинарски блок
  • 21:00 “Посоки.eu”-предаване за политика и икономика /п/
  • 22:30 ''Медиите ON AIR''- предаване с Доника Ризова
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:45 ''Сянката на Елена“-сериал, Бразилия, с участието на Хулия Далавия и др.7,8 еп
  • 01:30 „Малки звездички 2013“-конкурс за детска песен 1 част
  • 02:30 “Утро в нашия град”- сутрешен информационен блок /п/
  • 03:30 ''Минути за култура''- с водещ Кирил Аспарухов /п/
  • 04:00 ‘’Директно’’-вашето мнение на живо в ефир- актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п/
  • 05:00 “Варна Опън 2017“-спортни танци 3 част
  • 06:00 ''Медиите ON AIR''- предаване с Доника Ризова
Програма
Четвъртък 24.08.2017
  • 07:00 ДЕТСКИ БРЯГ:“ Уинкс" – детски анимационен филм, 19 еп.
  • 07:30 ДЕТСКИ БРЯГ:“Маша и мечока" – детски анимационен филм
  • 08:00 “Утро в нашия град”- сутрешен информационен блок
  • 09:00 “Минути за култура”- с водещ Кирил Аспарухов
  • 09:30 “Варна Опън 2017“-спортни танци 4 част
  • 10:30 “Перспективи” – рубрика за тенденциите в икономиката
  • 11:00 ''Сянката на Елена“-сериал, Бразилия, с участието на Хулия Далавия и др.8 еп
  • 12:00 Новините - обедна емисия
  • 12:10 "Юромакс Хайлайтс" - поредица на Дойче Веле
  • 13:00 Новини
  • 13:10 “Щрихи от утрото”- най-интересното от “Утро в нашия град”, 1 част
  • 13:30 “Авиошоу”-с Александър Богоявленски
  • 14:00 Новини
  • 14:10 Хороскоп
  • 14:20 “Подсказано от мрежата” – предаване за най-актуалните любопитки от света
  • 14:30 „Изворче“-детско фолклорно предаване
  • 15:00 Новини
  • 15:10 “Щрихи от утрото” - най-интересното от “Утро в нашия град”, 2 част
  • 15:30 „Колела“-предаване за автомобили (п)
  • 16:00 Новини
  • 16:10 “Щрихи от утрото” - най-интересното от “Утро в нашия град”,3 част
  • 16:30 "Фолклорна трапеза"- предаване за фолклор - 1 част
  • 17:00 Новините
  • 17:10 “Подсказано от мрежата” – предаване за най-актуалните любопитки от света
  • 17:30 "По закон и съвест"- правно-образователно предаване,с водещ Бранимир Балачев
  • 18:30 Новините - централна емисия
  • 19:00 „Денят ON AIR“- новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
  • 20:00 Спортна емисия новини
  • 20:30 Централен новинарски блок
  • 21:00 “Юромакс Хайлайтс” – поредица на телевизия Дойче Веле
  • 21:30 “Меси“-документален, Испания, с участието на Марадона, Сезар Луис Меноти, Хорхе Валдано, Жерар Пике, Йохан Кройф.
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:45 ''Сянката на Елена“-сериал, Бразилия, с участието на Хулия Далавия и др.9,10 еп
  • 01:30 „Малки звездички 2013“-конкурс за детска песен 2 част
  • 02:30 “Утро в нашия град”- сутрешен информационен блок /п/
  • 03:30 ''Минути за култура''- с водещ Кирил Аспарухов /п/
  • 04:00 "По закон и съвест"- правно-образователно предаване,с водещ Бранимир Балачев
  • 05:00 “Варна Опън 2017“-спортни танци 4 част
  • 06:00 „Изворче“-детско фолклорно предаване /п/
  • 06:30 “Ревю“- шоу предаване
Програма
Неделя 27.08.2017
  • 07:00 „Да бъдем здрави с д-р Иванов“-предаване за медицина /п/
  • 08:00 ДЕТСКИ БРЯГ:“Уинкс" – детски анимационен филм
  • 09:00 “Любопитно” – рубрика за любознателните /п/
  • 09:10 ''Клик''- ток-шоу с Аспарух Йорданов
  • 09:40 “Шифт” поредица за дигиталните – технологии на телевизия Дойче Веле /п/
  • 10:00 ''Медиите ON AIR''- предаване с Доника Ризова
  • 10:40 „Седмицата през обектива“-информационна рубрика
  • 11:00 ‘’Гол’’-спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
  • 12:00 Новини
  • 12:10 Пожелахте да видите:"Балкан фолк" - предаване за фолклор
  • 13:00 Новини
  • 13:10 „Варна Опън 2017“-спортни танци 1 част
  • 14:00 Новини
  • 14:10 ''Сянката на Елена“-сериал, Бразилия, с участието на Хулия Далавия и др.19 еп
  • 15:00 Новини
  • 15:10 ''Сянката на Елена“-сериал, Бразилия, с участието на Хулия Далавия и др.20 еп
  • 16:00 Новини
  • 16:10 "Икономически спектър" предаване за икономика
  • 16:30 „Колела“-предаване за автомобили
  • 16:50 Новини
  • 17:00 "Посоки.еu''- публицистично предаване
  • 18:30 Новините - централна емисия
  • 19:00 “Таймаут”- обзорно спортно предаване
  • 19:30 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева
  • 20:00 Централен новинарски блок
  • 20:30 “Един по-добър живот“-драма, Франция, с участието на Лейла Бехти, Гийом Кане и др.
  • 22:30 ''Медиите ON AIR''- предаване с Доника Ризова
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:15 “Таймаут”- обзорно спортно предаване /п/
  • 23:45 "Посоки.еu''- публицистично предаване /п/
  • 01:30 Пожелахте да видите:"Балкан фолк" - предаване за фолклор /п/
  • 02:00 „Европейска Варна“-публицистично предаване
  • 03:00 "Изворче"- фолклорно предаване за деца /п/
  • 03:30 “Любопитно” – рубрика за любознателните /п/
  • 03:40 “Седмицата през обектива” – информационна рубрика /п/
  • 04:00 „Малки звездички 2017“-конкурс за детска песен 3 част
  • 05:00 „Акробатичен рокендрол 2013“- 2 част
  • 06:00 ''Медиите ON AIR''- предаване с Доника Ризова