Програма
Петък 23.02.2018
  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 07:00 “Утро в нашия град”- сутрешен информационен блок
  • 09:00 “Минути за култура”- с водещ Кирил Аспарухов
  • 09:30 „Глухар“-криминален сериал,Русия, участието на Максим Аверин, Денис Рожков, 33 еп.
  • 10:30 околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30 "Шифт" - поредица на Дойче Веле
  • 12:45 ''Клик''- ток-шоу с Аспарух Йорданов
  • 13:00 Новините - обедна емисия
  • 13:15 “Щрихи от утрото”- най-интересното от “Утро в нашия град”, 1 част
  • 13:40 ДЕТСКИ БРЯГ:” Приказките на Маша”- детски анимационен филм
  • 14:00 Новини
  • 14:15 Хороскоп
  • 14:20 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 14:30 “Авиошоу”-с Александър Богоявленски
  • 15:00 Новини
  • 15:10 “Щрихи от утрото”- най-интересното от “Утро в нашия град”, 2 част
  • 15:30 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 16:00 Новини
  • 16:10 “Щрихи от утрото”- най-интересното от “Утро в нашия град”, 3 част
  • 16:30 "Фолклорна трапеза"- предаване за фолклор -2 част
  • 17:00 Новините
  • 17:15 “Подсказано от мрежата” – предаване за най-актуалните любопитки от света
  • 17:30 „Да бъдем здрави с д-р Иванов“-предаване за медицина
  • 18:30 Новините - централна емисия
  • 19:00 „Денят ON AIR“- новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
  • 20:00 Спортна емисия новини
  • 20:30 Централен новинарски блок
  • 21:00 “Испанска афера 2“-комедия, Испания, с участието на Дани Ровира, Клара Лаго
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:45 “Един по-добър живот“-драма, Франция, с участието на Лейла Бехти, Гийом Кане и др.
  • 01:30 “Утро в нашия град”- сутрешен информационен блок /п/
  • 03:30 ''Минути за култура''- с водещ Кирил Аспарухов/п/
  • 04:00 „Да бъдем здрави с д-р Иванов“-предаване за медицина /п/
  • 05:00 "Малки звездички", 2017 г., 1 част
  • 06:00 “Колела”- предаване за автомобили, 1 и 2 част /п/
Програма
Събота 24.02.2018
  • 07:00 “Йога” – предаване за тонус, 8 еп. /п/
  • 07:30 Изворче“-детско фолклорно предаване
  • 08:00 ДЕТСКИ БРЯГ:“ Уинкс" – детски анимационен филм
  • 08:30 ДЕТСКИ БРЯГ:“ Смехорани" – детски анимационен филм
  • 09:00 "Фолклорна трапеза"- предаване за фолклор
  • 10:00 “Авиошоу”-с Александър Богоявленски (“Клик''- ток-шоу с Аспарух Йорданов )/п/
  • 10:30 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 11:00 „Да сме живи, да сме здрави“, предаване за народни празници, традиции и обичаи
  • 11:30 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева
  • 12:00 Любопитно - рубрика за любознателните /п/
  • 12:10 “Концертите на Европа” – продукция на телевизия Дойче Веле
  • 13:00 Новини
  • 13:10 ДЕТСКИ БРЯГ:“ Смехорани" – детски анимационен филм
  • 13:30 „Седмицата през обектива“-информационна рубрика
  • 14:00 Новини
  • 14:10 „Глухар“-криминален сериал,Русия, участието на Максим Аверин, Денис Рожков, 34еп.
  • 15:00 Новини
  • 15:10 „Глухар“-криминален сериал,Русия, участието на Максим Аверин, Денис Рожков, 35 еп.
  • 16:00 Новини
  • 16:15 "Икономически спектър" предаване за икономика
  • 16:30 „Скорост“-предаване за автомобили, 647еп.
  • 17:00 Новини
  • 17:15 "По закон и съвест"- правно-образователно предаване,с водещ Бранимир Балачев
  • 18:30 Новините - централна емисия
  • 18:55 “Амвон”- минути за православие
  • 19:00 “Таймаут”- обзорно спортно предаване
  • 19:30 “Ревю“- шоу предаване
  • 20:00 Централен новинарски блок
  • 20:30 Най-доброто от Чарли Чаплин : « Един крал в Ню Йорк», игрален филм
  • 22:30 Авиошоу”-с Александър Богоявленски
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:15 “Таймаут”- обзорно спортно предаване /п/
  • 23:45 “Глуха линия“-комедия, Испания, с участието на Раул Аревало, Инма Куеста, Аберто Сан Хуан
  • 01:30 Пожелахте да видите:"Балкан фолк" - предаване за фолклор /п/
  • 02:00 “Колела”- предаване за автомобили, 1 и 2 част /п/
  • 03:00 "Фолклорна трапеза"- предаване за фолклор /п/
  • 04:00 “Перспективи” – рубрика за тенденциите в икономиката /п/
  • 04:30 “Авиошоу”-с Александър Богоявленски/п/
  • 05:00 "Малки звездички", 2017 г., 2 част
  • 06:00 ''Изворче''- детско фолклорно предаване /п/
  • 06:30 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева /п/
Програма
Неделя 25.02.2018
  • 07:00 „Да бъдем здрави с д-р Иванов“-предаване за медицина /п/
  • 08:00 ДЕТСКИ БРЯГ: “Приказките на Маша" – детски анимационен филм
  • 08:30 ДЕТСКИ БРЯГ:“ Смехорани " – детски анимационен филм
  • 09:00 “Амвон”- минути за православие
  • 09:10 “Перспективи” – рубрика за тенденциите в икономиката /п/
  • 09:30 “Клик''- ток-шоу с Аспарух Йорданов /п/
  • 09:50 Поредица «Българско военно чудо»: Лозенградската операция – 1912
  • 10:00 „Колела“-предаване за автомобили
  • 10:30 „Седмицата през обектива“-информационна рубрика , /п/
  • 11:00 ‘VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 11:30 “Авиошоу”-с Александър Богоявленски
  • 12:00 Шифт” поредица за дигиталните – технологии на телевизия Дойче Веле /п/
  • 12:15 Пожелахте да видите:"Балкан фолк" - предаване за фолклор/п/
  • 13:00 Новини
  • 13:10 ДЕТСКИ БРЯГ:“Смехорани" – детски анимационен филм
  • 13:30 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева
  • 14:00 Новини
  • 14:10 „Глухар“-криминален сериал,Русия, участието на Максим Аверин, Денис Рожков, 36 еп.
  • 15:00 Новини
  • 15:10 „Глухар“-криминален сериал,Русия, участието на Максим Аверин, Денис Рожков, 37 еп.
  • 16:00 Новини
  • 16:15 „Колела“-предаване за автомобили
  • 16:50 Новини
  • 17:00 "Посоки.еu''- публицистично предаване
  • 18:30 Новините - централна емисия
  • 19:00 “Таймаут”- обзорно спортно предаване
  • 19:30 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева
  • 20:00 Централен новинарски блок
  • 20:30 “Меси“-документален, Испания, с участието на Марадона, Сезар Луис Меноти, Хорхе Валдано, Жерар Пике, Йохан Кройф.
  • 22:30 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:15 “Таймаут”- обзорно спортно предаване /п/
  • 23:45 "Посоки.еu''- публицистично предаване /п/
  • 01:30 Пожелахте да видите:"Балкан фолк" - предаване за фолклор /п/
  • 02:00 „Европейска Варна“-публицистично предаване /п/
  • 03:00 "Изворче"- фолклорно предаване за деца /п/
  • 03:30 “Подсказано от мрежата” – предаване за най-актуалните любопитки от света /п/
  • 03:40 “Седмицата през обектива” – информационна рубрика /п/
  • 04:00 “Авиошоу”- с Александър Богоявленски ,1 и 2 част /п/
  • 05:00 "Малки звездички", 2017 г., 3 част
  • 06:00 ''Клик''- ток-шоу с Аспарух Йорданов
Програма
Понеделник 26.02.2018
  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 07:00 “Утро в нашия град”- сутрешен информационен блок
  • 09:00 “Минути за култура”- с водещ Кирил Аспарухов
  • 09:30 „Глухар“-криминален сериал,Русия, участието на Максим Аверин, Денис Рожков, 38 еп..
  • 10:30 околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30 ДЕТСКИ БРЯГ: ”Смехорани”- детски анимационен филм
  • 13:00 Новините - обедна емисия
  • 13:10 “Щрихи от утрото” - най-интересното от “Утро в нашия град”, 1 част
  • 13:30 “Седмицата през обектива“ /п/“
  • 14:00 Новини
  • 14:10 Хороскоп
  • 14:20 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 14:30 Ревю“- шоу предаване /п/
  • 15:00 Новини
  • 15:10 “Щрихи от утрото” - най-интересното от “Утро в нашия град”, 2 част
  • 15:30 “Скорост” – предаване за автомобилите, 647 еп, /п/
  • 16:00 Новини
  • 16:10 “Щрихи от утрото” - най-интересното от “Утро в нашия град”, 3 част
  • 16:30 “Таймаут”- спортно обзорно предаване /п/
  • 17:00 Новините
  • 17:15 Поредица «Българско военно чудо»: Превземането на Одрин – 1913 г.
  • 17:30 „Европейска Варна“-публицистично предаване
  • 18:30 Новините - централна емисия
  • 19:00 „Денят ON AIR“- новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
  • 20:00 Спортна емисия новини
  • 20:30 Централен новинарски блок
  • 21:00 „Да бъдем здрави с д-р Иванов“-предаване за медицина /п/
  • 22:00 “Концертите на Европа” – продукция на телевизия Дойче Веле
  • 22:45 Поредица «Българско военно чудо»: Превземането на Одрин – 1913 г.
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:45 „Червената кралица“-криминален сериал,Русия, участието на Ксения Лукянчикова, Анатолий Руденко и др. 9, 10 еп
  • 01:30 “Утро в нашия град”- сутрешен информационен блок /п/
  • 03:30 “Минути за култура”- с водещ Кирил Аспарухов
  • 04:00 „Европейска Варна“-публицистично предаване /п/
  • 05:00 "Живи корени“, фолклорен танцов спектакъл, 1 част
  • 06:00 “Перспективи” – рубрика за тенденциите в икономиката /п/
Програма
Вторник 27.02.2018
  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 07:00 “Утро в нашия град”- сутрешен информационен блок
  • 09:00 “Минути за култура”- с водещ Кирил Аспарухов
  • 09:30 “Перспективи” – рубрика за тенденциите в икономиката
  • 09:50 Пожелахте да видите:"Балкан фолк" - предаване за фолклор
  • 10:30 околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева
  • 13:00 Новините - обедна емисия
  • 13:20 “Щрихи от утрото”- най-интересното от “Утро в нашия град”, 1 част
  • 13:45 Хороскоп
  • 13:50 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 14:00 Новини
  • 14:15 “Щрихи от утрото” - най-интересното от “Утро в нашия град”, 2 част
  • 14:40 Новини
  • 14:50 "По закон и съвест"- правно-образователно предаване,с водещ Бранимир Балачев
  • 16:00 Новини
  • 16:10 “Щрихи от утрото” - най-интересното от “Утро в нашия град”, 3 част
  • 16:30 “Таймаут”- обзорно спортно предаване /п/
  • 17:00 Новините
  • 17:15 “Любопитно” – рубрика за любознателните /п/
  • 17:30 ‘’Гол’’-спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
  • 18:30 Новините - централна емисия
  • 19:00 „Денят ON AIR“- новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
  • 20:00 Спортна емисия новини
  • 20:30 Централен новинарски блок
  • 21:00 ''Европейска Варна''-публицистично предаване, /п/
  • 22:00 “Ревю“- шоу предаване, /п/
  • 22:30 “Колела”- предаване за автомобили, /п/
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:45 „Червената кралица“-криминален сериал,Русия, участието на Ксения Лукянчикова, Анатолий Руденко и др.11, 12 еп.
  • 01:30 “Утро в нашия град”- сутрешен информационен блок /п/
  • 03:30 ''Минути за култура''-с водещ Кирил Аспарухов /п/
  • 04:00 "Живи корени“, фолклорен танцов спектакъл, 2 част
  • 05:00 ‘’Гол’’-спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев /п/
  • 06:00 ''Клик''- ток-шоу с Аспарух Йорданов
Програма
Сряда 28.02.2018
  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 07:00 “Утро в нашия град”- сутрешен информационен блок
  • 09:00 “Минути за култура”- с водещ Кирил Аспарухов
  • 09:30 „Глухар“-криминален сериал,Русия, участието на Максим Аверин, Денис Рожков, 39 еп..
  • 10:30 околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30 ДЕТСКИ БРЯГ: ”Смехорани”- детски анимационен филм
  • 13:00 Новините - обедна емисия
  • 13:20 “Щрихи от утрото”- най-интересното от “Утро в нашия град”, 1 част
  • 13:45 Хороскоп
  • 13:50 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 14:00 Новини
  • 14:15 “Щрихи от утрото” - най-интересното от “Утро в нашия град”, 2 част
  • 14:30 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 15:00 Новини
  • 15:10 “Щрихи от утрото” - най-интересното от “Утро в нашия град”, 3 част
  • 15:30 “Авиошоу”-с Александър Богоявленски
  • 16:00 Новини
  • 16:10 „Европейска Варна“-публицистично предаване /п/
  • 17:00 Новините
  • 17:20 ''Клик''- ток-шоу с Аспарух Йорданов
  • 17:50 ‘’Директно’’-вашето мнение на живо в ефир- актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30 Новините - централна емисия
  • 19:00 „Денят ON AIR“- новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
  • 20:00 Спортна емисия новини
  • 20:30 Централен новинарски блок
  • 21:00 “Посоки.eu”-предаване за политика и икономика /п/
  • 22:30 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:45 “Авиошоу”- с Александър Богоявленски, /п/
  • 00:15 "Пуста младост, сватба недолюбена", фолклорен танцов спектакъл
  • 01:30 “Утро в нашия град”- сутрешен информационен блок /п/
  • 03:30 ''Минути за култура''- с водещ Кирил Аспарухов /п/
  • 04:00 ‘’Директно’’-вашето мнение на живо в ефир- ток шоу с Димитър Абрашев /п/
  • 05:00 "Живи корени“, фолклорен танцов спектакъл, 3 част
  • 06:00 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева
Програма
Четвъртък 01.03.2018
  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 07:00 “Утро в нашия град”- сутрешен информационен блок
  • 09:00 “Минути за култура”- с водещ Кирил Аспарухов
  • 09:30 „Да сме живи, да сме здрави“, предаване за народни празници, традиции и обичаи
  • 10:30 околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30 "Юромакс Хайлайтс" - поредица на Дойче Веле
  • 13:00 Новините - обедна емисия
  • 13:20 “Щрихи от утрото”- най-интересното от “Утро в нашия град”, 1 част
  • 13:45 Хороскоп
  • 13:50 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 14:00 Новини
  • 14:15 "Фолклорна трапеза"- предаване за фолклор - 1 част
  • 15:00 Новини
  • 15:10 “Щрихи от утрото” - най-интересното от “Утро в нашия град”, 2 част
  • 15:30 “Колела” - предаване за автомобили
  • 16:00 Новини
  • 16:10 “Щрихи от утрото” - най-интересното от “Утро в нашия град”,3 част
  • 16:30 Изворче“-детско фолклорно предаване
  • 17:00 Новините
  • 17:15 “Подсказано от мрежата” – предаване за най-актуалните любопитки от света
  • 17:30 "По закон и съвест"- правно-образователно предаване,с водещ Бранимир Балачев
  • 18:30 Новините - централна емисия
  • 19:00 „Денят ON AIR“- новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
  • 20:00 Спортна емисия новини
  • 20:30 Централен новинарски блок
  • 21:00 “Юромакс Хайлайтс” – поредица на телевизия Дойче Веле
  • 21:30 “Мацки параноички“-комедия, Испания, с участието на Патрисия Вали, Барбара де Лема и др.
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:45 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева
  • 00:15 „Музикален фестивал Откритие“ - 2010г., конкурс за песен
  • 01:30 “Утро в нашия град”- сутрешен информационен блок /п/
  • 03:30 ''Минути за култура''- с водещ Кирил Аспарухов /п/
  • 04:00 "По закон и съвест"- правно-образователно предаване,с водещ Бранимир Балачев
  • 05:00 "Малки звездички", 2013 г., 2 част
  • 06:00 ''Клик''- ток-шоу с Аспарух Йорданов /п/
Програма
Петък 02.03.2018
  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 07:00 “Утро в нашия град”- сутрешен информационен блок
  • 09:00 “Минути за култура”- с водещ Кирил Аспарухов
  • 09:30 „Глухар“-криминален сериал,Русия, участието на Максим Аверин, Денис Рожков, 40 еп.
  • 10:30 околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30 "Шифт" - поредица на Дойче Веле
  • 12:45 ''Клик''- ток-шоу с Аспарух Йорданов
  • 13:00 Новините - обедна емисия
  • 13:15 “Щрихи от утрото”- най-интересното от “Утро в нашия град”, 1 част
  • 13:40 ДЕТСКИ БРЯГ:” Приказките на Маша”- детски анимационен филм
  • 14:00 Новини
  • 14:15 Хороскоп
  • 14:20 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 14:30 “Авиошоу”-с Александър Богоявленски
  • 15:00 Новини
  • 15:10 “Щрихи от утрото”- най-интересното от “Утро в нашия град”, 2 част
  • 15:30 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 16:00 Новини
  • 16:10 “Щрихи от утрото”- най-интересното от “Утро в нашия град”, 3 част
  • 16:30 "Фолклорна трапеза"- предаване за фолклор -2 част
  • 17:00 Новините
  • 17:15 “Подсказано от мрежата” – предаване за най-актуалните любопитки от света
  • 17:30 „Да бъдем здрави с д-р Иванов“-предаване за медицина
  • 18:30 Новините - централна емисия
  • 19:00 „Денят ON AIR“- новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
  • 20:00 Спортна емисия новини
  • 20:30 Централен новинарски блок
  • 21:00 Колела – предаване за автомобили
  • 21:30 "По закон и съвест"- правно-образователно предаване с водещ Бранимир Балачев
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:45 Най-доброто от Чарли Чаплин : « Треска за злато», игрален филм
  • 01:30 “Утро в нашия град”- сутрешен информационен блок /п/
  • 03:30 ''Минути за култура''- с водещ Кирил Аспарухов/п/
  • 04:00 „Да бъдем здрави с д-р Иванов“-предаване за медицина /п/
  • 05:00 „Принцеса на Варна – 2012“ – конкурс за красота, 1 част
  • 06:00 “Колела”- предаване за автомобили, 1 и 2 част /п/
Програма
Събота 03.03.2018
  • 07:00 “Йога” – предаване за тонус, 9 еп. /п/
  • 07:30 „Да сме живи, да сме здрави“, предаване за народни празници, традиции и обичаи
  • 08:00 ДЕТСКИ БРЯГ: "Ало, слънчице" - детски песнички
  • 08:30 ДЕТСКИ БРЯГ:“ Смехорани" – детски анимационен филм
  • 09:00 "Фолклорна трапеза"- предаване за фолклор
  • 10:00 “Авиошоу”- с Александър Богоявленски
  • 10:30 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 11:00 Изворче“-детско фолклорно предаване
  • 11:30 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева
  • 12:00 “Концертите на Европа” – продукция на телевизия Дойче Веле
  • 12:50 Любопитно - рубрика за любознателните /п/
  • 13:00 Новини
  • 13:15 ДЕТСКИ БРЯГ:“ Смехорани" – детски анимационен филм
  • 13:30 „Седмицата през обектива“-информационна рубрика
  • 14:00 Новини
  • 14:10 „Варна Опън ` 2017“, конкурс спортни танци, 1 част
  • 15:00 Новини
  • 15:10 „Варна Опън ` 2017“, конкурс спортни танци, 2 част
  • 16:00 Новини
  • 16:15 "Икономически спектър" предаване за икономика
  • 16:30 „Скорост“-предаване за автомобили, 648 еп.
  • 17:00 Новини
  • 17:15 "По закон и съвест"- правно-образователно предаване,с водещ Бранимир Балачев
  • 18:30 Новините - централна емисия
  • 18:55 “Амвон”- минути за православие
  • 19:00 “Таймаут”- обзорно спортно предаване
  • 19:30 “Ревю“- шоу предаване
  • 20:00 Централен новинарски блок
  • 20:30 Най-доброто от Чарли Чаплин : « Светлините на рампата», игрален филм
  • 22:50 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:15 “Таймаут”- обзорно спортно предаване /п/
  • 23:45 „Варна Опън ` 2017“, конкурс спортни танци, 1 и 2 част, /п/
  • 01:30 Пожелахте да видите:"Балкан фолк" - предаване за фолклор /п/
  • 02:00 “Колела”- предаване за автомобили, 1 и 2 част /п/
  • 03:00 "Фолклорна трапеза"- предаване за фолклор /п/
  • 04:00 “Перспективи” – рубрика за тенденциите в икономиката /п/
  • 04:30 “Авиошоу”-с Александър Богоявленски/п/
  • 05:00 „Принцеса на Варна – 2012“ – конкурс за красота, 2 част
  • 06:00 ''Изворче''- детско фолклорно предаване /п/
  • 06:30 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева /п/
Програма
Неделя 04.03.2018
  • 07:00 „Да бъдем здрави с д-р Иванов“-предаване за медицина /п/
  • 08:00 ДЕТСКИ БРЯГ: "Вълшебници" - песнички от детско шлагерно студио "ДА"
  • 08:30 ДЕТСКИ БРЯГ:“ Смехорани " – детски анимационен филм
  • 09:00 “Амвон”- минути за православие
  • 09:10 “Перспективи” – рубрика за тенденциите в икономиката /п/
  • 09:30 “Клик''- ток-шоу с Аспарух Йорданов /п/
  • 09:50 Поредица «Българско военно чудо»: Превземането на Одрин – 1913 г.
  • 10:00 „Колела“-предаване за автомобили
  • 10:30 „Седмицата през обектива“-информационна рубрика , /п/
  • 11:00 ‘VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 11:30 “Авиошоу”-с Александър Богоявленски
  • 12:00 Шифт” поредица за дигиталните – технологии на телевизия Дойче Веле /п/
  • 12:15 Пожелахте да видите:"Балкан фолк" - предаване за фолклор/п/
  • 13:00 Новини
  • 13:15 ДЕТСКИ БРЯГ:“Смехорани" – детски анимационен филм
  • 13:30 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева
  • 14:00 Новини
  • 14:10 „Варна Опън ` 2017“, конкурс спортни танци, 3 част
  • 15:00 Новини
  • 15:10 „Варна Опън ` 2017“, конкурс спортни танци, 4 част
  • 16:00 Новини
  • 16:15 „Колела“-предаване за автомобили
  • 16:50 Новини
  • 17:00 "Посоки.еu''- публицистично предаване
  • 18:30 Новините - централна емисия
  • 19:00 “Таймаут”- обзорно спортно предаване
  • 19:30 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева
  • 20:00 Централен новинарски блок
  • 20:30 Най-доброто от Чарли Чаплин : « Треска за злато», игрален филм
  • 21:45 „Варна Опън ` 2017“, конкурс спортни танци, 5 част
  • 22:30 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:15 “Таймаут”- обзорно спортно предаване /п/
  • 23:45 "Посоки.еu''- публицистично предаване /п/
  • 01:30 Пожелахте да видите:"Балкан фолк" - предаване за фолклор /п/
  • 02:00 „Европейска Варна“-публицистично предаване /п/
  • 03:00 "Изворче"- фолклорно предаване за деца /п/
  • 03:30 “Подсказано от мрежата” – предаване за най-актуалните любопитки от света /п/
  • 03:40 “Седмицата през обектива” – информационна рубрика /п/
  • 04:00 “Авиошоу”- с Александър Богоявленски , 1 и 2 част , /п/
  • 05:00 “Море и сърце в небето“-документален филм
  • 06:00 ''Клик''- ток-шоу с Аспарух Йорданов