Обновен: 14:12 | 7 април 2024

"Ман Юнайтед" се издъни срещу слабак

Четвъртодивизионният "Кеймбридж" измъкна 0:0 за купата

По материала работи: Златина Добрева

"Кеймбридж Юнайтед" поднесе изненадата в четвъртия кръг на турнира за купата на Англия, след като измъкна равенство 0:0 като домакин на "Манчестър Юнайтед".
Играещите в четвъртото ниво на английската футболна йерархия домакини изиграха вдъхновен мач и през по-голямата част от времето бяха напълно равностойни на именития си съперник, информира gol.bg.
След почивката "Червените дяволи" имаха кратък период на натиск, но Радамел Фалкао и Робин ван Перси направиха сериозни пропуски.
Така се стигна до равенство и преиграване, което е дори по-добрият развой за "Кеймбридж" тъй като гарантира много високи приходи от гостуването на "Олд Трафорд".