18:19 | 1 април 2015
Обновен: 06:34 | 25 април 2024

Дубълът на “Морето” с класика на “Бончук”

Варненци пропуснаха още куп изгодни положения

Дублиращият тим на “Черно море” (Варна) направи 3:0 срещу “Марек” на дупнишкия стадион “Бончук”. Мачът беше от І кръг на ІІ фаза от младежката група до 21 г.

Първото полувреме донесе много пропуснати положения за варненци, а попадение на домакините беше справедливо отменено заради засада.

След почивката на калната морава в Дупница дойде и класиката. В 47-ата минута Стефан Иванов откри след пас на Даниел Димитров. Резултатът беше удвоен 8 минути по-късно от завърналия след контузия Александър Попов. Крайният резултат беше оформен в 60-ата минута от Стефан Иванов, завършил триходовата комбинация с Мартин Костадинов и Николай Минков. Статистиката можеше да бъде и още по-изразителна в полза на “Морето”, но варненци не реализираха изгодни ситуации.

Един от наставниците на тази възраст – Тодор Каменов, коментира, че е доволен от резултата, постигнат на тежък терен в Дупница.

“Черно море U21”: Злати Златев, Николай Дамянов, Тони Стоичков, Ангел Стоянов, Слави Сталев, Мартин Костадинов, Емил Илиев (30 – Александър Попов), Карен Мадоян (65 – Георги Гушлев), Стефан Иванов, Даниел Димитров (70 – Николай Минков), Кристиян Пешков.