13:12 | 19 април 2015
Обновен: 14:12 | 19 април 2024

Младшата на “Морето” приключи сезона с победа

Варненци са на 5-о място с 68 т. с 21 победи, 5 равенства и 8 поражения и голова разлика 61:29

В последния, ХХХІV кръг на Елитната футболна група до 17 г. “Черно море” победи у дома с 1:0 “Чавдар” (Етрополе). Въпреки тежкият терен заради падналия дъжд на стадиона под Аспаруховия мост доминираха домакините от Варна, които показаха завидно старание и пропуснаха 4 – 5 чисти положения преди почивката. Чавдарци също имаха възможност да открият резултата. Логичното се случи в 65-ата минута, когато след центриране на Румен Касабов гол с глава вкара Николай Николаев.

Специално за Медийна група “Черно море” наставникът на тима Калоян Георгиев коментира, че е доволен от успеха. Той даде висока оценка за сезона и сподели, че момчетата му са играли отлично в почти всички срещи, с изключение на 1 – 2 сблъсъка.

“Ако не бяха много кадрови проблеми с контузени състезатели, можехме да се класираме в призовата тройка”, добави спецът.

Така “Черно море” финишира при младшата възраст на 5-о място с 68 т. с 21 победи, 5 равенства и 8 поражения и голова разлика 61:29.

“Черно море U19”: Кристиян Кръстев, Цанко Иванов, Николай Николаев, Мартин Петров, Светослав Павлов, Марин Сираков, Костадин Димитров, Румен Касабов, Габриел Атанасов, Слави Славов, Владислав Данчев (Николай Богданов, Георги Радев).

По различни причини срещата пропуснаха Валентин Йосков, Валери Христов, Павлин Евтимов, Кристиян Събев и Илиан Илиев-мл.