20:01 | 4 май 2015
Обновен: 16:33 | 17 април 2024

Дубълът на “Морето” разби “Марек” с 3:1

Варненци пропуснаха много голови положения

В мач от VІ кръг в плейофната фаза на Младежката футболна група дублиращият тим на “Черно море” победи “Марек” с 3:1 на стадиона под Аспаруховия мост във Варна.

Варненци имаха инициативата още от първия съдийски сигнал. В 25-ата минута Слави Сталев откри след асистенция на Бекир Расим. До края на полувремето “моряците” пропуснаха няколко отлични положения за гол и резултатът се запази.

Логиката се върна на терена след подновяването на играта. В 49-ата минута Александър Попов удвои след отлично подаване на Стефан Иванов.
Само 8 минути по-късно Ангел Стоянов направи преднината на домакините класическа. Той засече с глава центриране от корнер на Николай Минков. Крайното 3:1 “Марек” оформи след гол от статично положение в края на срещата.

Единият от наставниците на варненци в тази възраст Тодор Каменов заяви за Медийна група “Черно море”, че е доволен от старанието на момчетата, от показаното на терена и най-вече – от многобройните голови ситуации пред дупнишката врата.

“Черно море U21”: Злати Златев, Александър Йовчев, Ангел Стоянов (60 – Георги Гушлев), Слави Сталев, Стефан Иванов, Мартин Костадинов (65 – Даниел Димитров), Александър Попов, Карен Мадоян (70 – Емил Илиев), Илиян Неделчев, Николай Минков, Бекир Расим.