16:10 | 26 февруари 2017
Обновен: 11:50 | 17 април 2024

Юношите на „Черно море“ изтърваха „Белослав“

Тодор Каменов: Подходихме малко лежерно към срещата

В последната си проверка от зимната подготовка старшата възраст на Черно море завърши наравно 2:2 при гостуването си на Белослав. Проверката се игра на отличен терен, което позволи на моряците да открият резултата в 25та минута, когато след корнер Емил Янчев засече с глава и откри за 0:1. След това моряците пропуснаха още няколко положения. В 42-та минута след грешка в защита на Черно море домакините успяха да изравнят 1:1. През второто полувреме моряците отново поведоха в резултата в 55 минута с гол на Светослав Павлов, който засече на втора греда успоредно на голлинията центриране. Черно море продължи да пропуска и след нова грешка в 80-та минута домакините изравниха резултата 2:2.

За медийна група „Черно море“ наставникът на моряците Тодор Каменов заяви, че не е доволен от показаното, тъй като възпитаниците му са подходили малко лежерно към срещата, но все пак е било полезна генерална репетиция преди старта на първенство в елитната група до 19 години.

Следващата неделя от 14:30 моряците гостуват на Левски в мач от 16 кръг.

Ето го и състава на Черно море U19: Иван Дюлгеров (70 - Георги Дончев), Виктор Попов, Стоян Илиев, Кристиян Арсовски, Добромир Добрев, Влад Михайлов, Светослав Павлов(60 – Кирил Радев), Емил Янчев, Никола Тодоров (45 - Александър Цариградски), Румен Касабов и Калоян Диев (45 - Венцислав Анастасов).