09:01 | 19 октомври 2017
Обновен: 03:37 | 25 април 2024

Черно море втори в Елитната група след класика срещу Монтана

В следващия кръг “моряците” приемат Левски, който е на първо място с актив от 26 точки

Снимка chernomorepfc.bg

Отборът на Черно море се изкачи на второ място в класирането след изиграните мачове от 11-ия кръг на Елитната група до 19 години, съобщават от пресслужбата на клуба. “Моряците” записаха класически успех с 3:0 при гостуването си на Монтана. Лъчезар Йорданов откри резултата в 24-ата минута на стадиона в Берковица след самостоятелен пробив.

В 68-ата минута Виктор Попов покачи на 2:0, а крайния резултат оформи влезлият след почивката Александър Стефанов.

Така Черно море заема втора позиция в подреждането с 24 точки. В следващия кръг “моряците” приемат Левски, който е на първо място с актив от 26 точки. Мачът е на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост в неделя, 22 октомври, от 15 часа.

Съставът на Черно море: Ростислав Маринов, Ертан Томбак, Йордан Радев, Георги Топалов, Мартин Дичев, Емил Янчев, Виктор Попов (80-Александър Георгиев), Влад Михайлов (72-Петър Вуцов), Румен Касабов (69-Александър Стефанов) Лъчезар Йорданов, Антоан Вълчев (75-Кристиян Арсовски).