13:35 | 19 октомври 2017
Обновен: 12:13 | 27 март 2024

Младшата на Черно море отстъпи на Септември у дома

В неделя от 11 часа „моряците“ приемат Берое

Юношите младша възраст на Черно море отстъпиха с 2:5 домакинството си на Септември София в мач от 9-ия кръг на Елитната група до 17 години.

“Моряците” поведоха в резултата на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост чрез Мартин Минчев, но с два бързи гола гостите стигнаха до обрат. Иван Иванов направи 2:2 след асистенция на Мартин Минчев, но Септември стигна до ново попадение още преди почивката.

Варненци допуснаха нови два гола през втората част, с което бе оформен и крайният резултат 2:5.

В неделя от 11 часа Черно море приема Берое във Варна.

Съставът на Черно море: Живко Панев, Златин Станков, Даниел Стоянов, Дамян Георгиев, Мердин Адем, Александър Александров (60-Драгомир Иванов), Павел Георгиев (60-Радослав Златев), Тугай Неджет (60-Симеон Калинов), Иван Иванов, Денислав Василев, Мартин Минчев (65-Емре Тефък).