Варна 18°
11:39 | 9 февруари 2018
Обновен: 00:18 | 28 февруари 2024

Младшата на Черно море върти 2:2 с Дунав U19

Юношите младша възраст на Черно море U17 записаха равенство 2:2 срещу 19-годишните футболисти на Дунав Русе във втората си контрола от зимната подготовка. В първия си спаринг, възпитаниците на Мартин Христов, победиха мъжкия тим на Суворово с 2:1 след голове на Денислав Ангелов и Велислав Василев, съобщи пресслужбата от Тича.

Мачът с русенци се игра на Албена, а талантите на Морето стартираха срещата с два бързи гола в собствената си врата. До почивката Велислав Василев намали, а крайното 2:2 оформи отново той в началото на втората част.

В събота “моряците”, състезаващи се в Елитната група до 17 години, ще изиграят третата си контрола. Съперник на варненци са Селта (Брашов) U19, а срещата ще се играе отново в Албена.

Съставът на Черно море: Живко Панев, Филип Иванов, Даниел Стоянов, Александър Александров, Мердин Адем, Павел Диянов, Тугай Неджет, Велислав Василев, Иван Иванов, Балю Балев, Денислав Ангелов (Симеон Бончев, Александър Димитров, Емре Тефък).