19:50 | 17 февруари 2018
Обновен: 09:27 | 17 април 2024

Черно море започна пролетния полусезон на Тича

Гост на варненци беше тимът на Берое

Черно море стартира пролетния дял от шампионата със загуба. “Моряците” отстъпиха с 1:4 при домакинството на Берое на стадион “Тича” във Варна. Радослав Василев откри резултата в 5-ата минута, но до почивката гостите стигнаха до пълен обрат след три гола на Педро Еуженио. В края на срещата Мартин Камбуров оформи крайното 1:4.

В 52-ата минута Мариян Огнянов отправи удар от близка дистанция, но стражът на гостите Душан Перниш улови топката.

В 85-ата минута Ертан Томбак центрира отдясно към Мариян Огнянов, който от добра позиция стреля с глава в аут.

90+1 Беоре реализира четвърти гол. Попадението отбеляза Мартин Камбуров, след извеждащо подаване от Мартин Райнов.

Съставът на Черно море: 88. Благой Макенджиев, 6. Александър Цветков, 9. Мехди Фенуш, 10. Радослав Василев, 16. Петър Витанов (81-Мартин Минчев), 17. Мартин Костадинов, 18. Атанас Зехиров (58-Ертан Томбак), 21. Георги Илиев (к), 22. Мариян Огнянов, 33. Мирослав Енчев, 41. Кононго (46-Н`Донгала)