21:50 | 23 февруари 2018
Обновен: 09:25 | 17 април 2024

Черно море отстъпи на Хебър в Пазарджик

В последния си двубой от програмата на редовния сезон варненци приемат Марек Юнион-Ивкони

Волейболистите на "Черно море" отстъпиха като гости на Хебър (Пазарджик) с 3:0 (25:21, 25:18, 25:18) в мач от 21-и кръг на Суперлигата.  След успеха домакините запазиха петата си позиция в таблицата с 36 точки.

Волейболистите на Хебър владееха положението на игралното поле почти през целия двубой. Гостите бяха в ролята на догонващи през целия мач, като през по-голямата му част преднината на тима от Пазарджик беше категорична.

Най-резултатен за домакините бе Минчо Минчев с 18 точки (1 ас, 1 блокада), 10 добави Александър Ляфтов. За "Черно море" Стефан Иванов се отчете с 16 точки (2 аса, 1 блокада).

В последния си двубой от програмата на редовния сезон варненци приемат Марек Юнион-Ивкони в зала Христ Борисов на 2 март. Хебър пък ще спори за четвъртото място в класирането с Пирин (Разлог).