Варна 15°
17:44 | 21 август 2018
Обновен: 11:33 | 25 април 2024

Черно море U15 с втора победа в Сливен

Талантите на Черно море U15 записаха втора победа в контролите от предсезонния лагер в Сливен. “Моряците” на Станислав Стоянов надиграха тима на Етър Велико Търново с 4:1.

Великотърновци поведоха в резултата още в 5-ата минута, а в 10-ата Милен Николов изравни. Малко след това Марин Петков засече с глава центриране от Мартин Илиев и направи пълен обрат в мача. До почивката Черно море стигна до трети гол. Галин Панев засече с крак центриране на задна греда за 3:1.

Крайното 4:1 оформи Светослав Кателиев след добра комбинация с Марин Петков.

Последната контрола на тима е срещу Добруджа на 24 август, след която отборът се прибира във Варна.

“Доволен съм от старанието на момчетата. С всеки мач се забелязва израстване. В предната контрола играхме добре, но в тази вече се вижда много по-добър синхрон между футболистите и отделните линии”, каза треньорът на Черно море Станислав Стоянов.

Съставът на Черно море: Ангел Дочев, Стефан Димов, Галин Иванов, Делян Илиев, Мартин Илиев, Николай Златев, Симеон Цветанов, Берк Бейхан, Милен Николов, Серги Кешкерян, Марин Петков (Павел Петров, Николай Трифонов, Никола Атанасов, Алекс Костов, Светослав Кателиев, Анастас Атанасов, Велиян Момчилов, Дойчин Дочев, Иван Христов, Богдан Тунчев, Валенти Вълчев).