Варна
19:00 | 12 октомври 2018
Обновен: 07:48 | 17 април 2024

Старшата на Черно море разгроми Сливен в Елитната до 19 години

На 16 октомври “моряците” играят в Габрово срещу Янтра в турнира за Купата на БФС

Юношите старша възраст на Черно море постигнаха разгромен успех с 8:0 при гостуването си на Сливен в отложен мач от 10-ия кръг на Елитната група до 19 години, съобщиха на официалния сайт на клуба.

Денислав Ангелов откри резултата в 20-ата минута, а Петър Вуцов покачи на 2:0 в 25-ата. И двете попадения паднаха след заучени положения от корнер. До почивката “моряците” вкараха още три гола, като на два пъти точен бе Велислав Василев в 30-ата минута и 39-ата от дузпа за нарушение срещу самия него. В последната минута на първата част Данаил Димов реализира за 5:0.

В 50-ата Тугай Неджет вкара за 6:0, а Христо Иванов в 57-ата и Данаил Димов в 65-ата оформиха крайния резултат.

На 16 октомври старшата на “моряците” играе в Габрово срещу Янтра в турнира за Купата на БФС, а на 19-и (петък) от 15,30 часа гостуват на Берое в Стара Загора в мач от първенството.

Съставът на Черно море: Ростислав Маринов, Александър Георгиев (46-Иван Иванов), Йордан Радев, Даниел Стоянов, Мердин Адем, Петър Вуцов, Лъчезар Йорданов (46-Павел Георгиев), Велислав Василев (46-Балю Балев), Тугай Неджет, Денислав Ангелов (50-Христо Иванов).