16:09 | 16 октомври 2018
Обновен: 07:46 | 17 април 2024

Черно море разгроми Янтра Габрово с 8:0 за Купата на БФС

“Зелено-белите” стартираха двубоя доста силно и още в 6-ата минута водеха с 2:0

Юношите старша възраст на Черно море разпиляха като гости тима на Янтра Габрово в първата среща от 1/8-финалите на турнира за Купата на БФС, съобщиха от пресслужбата на клуба. “Моряците” удариха своя съперник с 8:0 и превърнаха реванша във Варна на 23 октомври в протоколен.

“Зелено-белите” стартираха двубоя доста силно и още в 6-ата минута водеха с 2:0. В 3-ата Тугай Неджет откри резултата, а след още три Балю Балев покачи на 2:0. До края на първата част отново Неджет и Балев бяха точни за 4:0.

След почивката Тугай Неджет реализира нови две попадения, а Велислав Василев и Джан Хасан оформиха крайния резултат.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Иван Иванов, Даниел Стоянов, Дамян Дамянов, Мердин Адем (46-Златин Станков), Павел Георгиев, Светослав Николов, Велислав Василев (55-Радослав Златев), Балю Балев (50-Джан Хасан), Тугай Неджет (65-Емре Тефък), Денислав Ангелов.