Варна 10°
13:57 | 23 октомври 2018
Обновен: 07:43 | 17 април 2024

Как се представи ДЮШ на Черно море в мачовете през изминалата седмица

Отборът на Черно море с треньор Мартин Христов поведе в класирането в Елитната група до 19 години след успех срещу Берое с 3:1 във Варна в мач от 11-ия кръг на шампионата, съобщиха от пресслужбата на клуба. Гостите откриха резултата в 6-ата минута от дузпа, но до почивката варненци стигнаха до обрат след голове на Денислав Ангелов и Петър Вуцов. През втората част Данаил Димов оформи крайното 3:1.

По-късно днес юношите старша възраст приемат тима на Янтра Габрово в реванша от 1/8-финалите на турнира за Купата на БФС. В първия мач варненци разгромиха съперника с 8:0. Мачът е от 14 часа.

Юношите младша възраст на Черно море победиха с 3:2 като гости тима на Сокол Марков в мач от 8-ия кръг на Елитната група до 17 години.

Домакините откриха резултата в 30-ата минута на двубоя, но с голове на Златин Станков, Мартин Милушев и Росен Стефанов през втората част “моряците”, водени от Тодор Каменов, стигнаха до пълен обрат. Домакините оформиха крайния резултат две минути преди последния съдийски сигнал.

15-годишните футболисти на Черно море отстъпиха с 1:2 при гостуването си на Национал София в мач от Елитната група в тази възраст. Почетното попадение за тима на Станислав Стоянов реализира Серги Кешкерян.

Набор 2003 на Черно море отстъпи с 0:2 домакинството си на Добруджа. Утре възпитаниците на Николай Кънчев приемат тима на Черноморец Бургас в мача реванш от 1/8-финалите на турнира за Купата на БФС. В първата среща в Бургас “моряците” победиха съперника с 1:0.

Родените през 2005 година футболисти на Черно море завършиха 0:0 с една година по-големите играчи на Добруджа на стадион “Корабостроител” във Варна.

Утре възпитаниците на Георги Попов гостуват на ЦСКА във втория мач от 1/8-финалите на турнира за Купата на БФС. В първата среща във Варна “моряците” завършиха 1:1.

Съставът на Черно море, 2005 година: Георги Марков, Виктор Арсовски, Михаил Николаев, Константин Николов, Александър Попов, Динко Тенев, Димитър Салдана, Радослав Петров, Кристо Яначков, Любомир Найденов, Ивайло Попов (Никола Славчев, Васил Атанасов, Георги Тодоров, Стилян Тодоров).

Децата на Черно море, родени 2006 година, постигнаха класически успех при домакинството на Лудогорец в мач от 6-ия кръг на шампионата. Пламен Аршев на два пъти и Ивелин Милков отбелязаха попаденията за отбора на Калоян Георгиев.

Родените през 2007 година таланти на варненската школа записаха равенство 1:1 при гостуването си на една година по-големите футболисти на Шумен в мач от поредния кръг на регионалното първенство. Домакините поведоха в резултата, а Мартин Добрев донесе точката за тима на Тодор Марев в края на срещата.

Съставът на Черно море, 2007 година: Марсел Маринов, Лъчезар Статев, Виктор Коджабоюков, Кристиан Андонов, Даниел Дойчинов, Ивайло Радев, Васил Касабов, Ивайло Динев, Ивайло Димитров, Кристиян Костадинов, Мартин Добрев (Монев, Добрев, Атанс, Иванов, Мавродиев, Вълчанов).

Две разгромни победи записаха талантите, родени 2008 година, в първенството по футбол 9. Възпитаниците на Страхил Байчев участват в турнира за година по-големи, но това не им попречи да отнесат с 11:0 тима на Черноморец Балчик, а след това да се разправят с 6:0 срещу Хан Крум (Шумен).

Съставът на Черно море, 2008 година: Георги Панайотов, Никола Цариградски, Емил Георгиев, Никола Каишев, Мартин Томов, Теодор Костадинов, Кристиян Кръстев, Георги Димитров, Стефан Стефанов, Кирил Милков, Кристиан Ненов, Виктор Диев, Стефан Сивков, Дениз Реджеп.

Децата на Черно море, родени 2009 години, играха отложен мач от първенството за футбол 7 с тима на ДФК Делфини. “Моряците” отстъпваха в резултата с 0:3 след два автогола, но до края на срещата успяха да стигнат до равенството. Головете за отбора, воден от Мирослав Мирчев, реализираха Кристиан Маринов, Теодор Георгиев, Борис Ефтимов.

Съставът на Черно море, 2009 година: Александър Панайотов, Виктор Янчев, Мартин Пенчев, Любен Бакърджиев, Мартин Георгиев, Георги Николаев, Георги Димитров, Никола Христов, Данислав Куцаров, Славен Великов, Кристиан Маринов, Димитър Добрев,Росен Диманов, Кирил Петров, Никола Градинаров, Теодор Георгиев, Борис Ефтимов, Борис Илиев.

Най-малките футболисти от школата на Черно море 2010 година, които участват в първенство, записаха победа и загуба срещу двата тима от школата на ДФК Делфините. Момчетата на Енчо Петев отстъпиха с 1:5 (голмайстор за “моряците” Филип Николов) срещу Делфини1 и победиха с 4:2 Делфини2 след две попадения на Борко Ивов и две на Тодор Колев.

Съставът на Черно море, 2010 г.: Давид Цветанов, Калоян Калъчев, Рафи Радиев, Филип Николов, Роберто Георгиев, Никола Миленов, Тошко Тодоров, Тошко Колев, Васко Радичков, Стелиян Янев, Стефан Кирчев, Пресиян Трифонов.