21:26 | 26 юни 2019
Обновен: 03:38 | 28 февруари 2024

Етър с нова победа, пусна гол от дузпа в трети пореден мач

Мачът се игра на стадиона в Елена, където "виолетовите" са на подготовка

Втора поредна победа с 2:1 в контролите взе съставът на Етър, този път срещу втородивизионния Ботев (Гълъбово), съобщи sportal.bg. Мачът се игра на стадиона в Елена, където "виолетовите" са на подготовка.

И двата гола вкара опитният нападател Иван Стоянов преди почивката. Той бе изведен първо от Флорент Боджадж сам срещу вратаря на съперника и откри резултата. 2:0 стана след хубава комбинация на етърци, при която Дино Мартинович пусна топката пред вратата към Иван Стоянов и той отблизо се разписа отново.

След почивката нямаше много възможности, като Ботев (Гълъбово) в 83-ата минута стигна до почетен гол от дузпа. В трети пореден мач виолетовите са без допуснат гол от игра, като и трите им съперника -  Спартак (Плевен), Дунав (Русе) и Ботев (Гълъбово), вкараха по едно попадение от наказателни удари.

Следващата проверка е на 28 юни (петък) от 18 ч. в Сливен, където на стадион "Хаджи Димитър" етърци играят с елитния Ботев (Пловдив).