Варна 14°
21:41 | 24 август 2019
Обновен: 18:30 | 18 април 2024

Черно море стартира новия сезон в Елитната до 17 години със загуба

Мачът се игра в Дебелец край Велико Търново, а Етър поведе в резултата в 30-ата минута

По материала работи: Пламен Янков

Юношите на Черно море отстъпиха с 1:3 при гостуването на Етър в първия кръг на Елитната група до 17 години. Мачът се игра в Дебелец край Велико Търново, а домакините поведоха в резултата в 30-ата минута. В 60-ата Етър покачи на 2:0, а пет минути по-късно Александър Иванов намали на 2:1. Крайното 1:3 бе оформено в 80-ата минута.

В следващия кръг Черно море приема Национал София. Мачът е в сряда, 28 август от 12 часа на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост във Варна.

Съставът: Денислав Жеков, Берк Джевдет, Димитър Колимечков, Наско Янков, Александър Иванов, Денислав Славов, Теодор Тотев (45-Ясен Минчев), Тони Иванов, Николай Златев, Марин Петков, Симар Емин.