12:20 | 1 септември 2019
Обновен: 03:57 | 25 април 2024

„Тополи 2010“ класически попиля „Кубрат“

Момчетата на Иван Найденов вече мислят за дербито със „Суворово“

Футболен клуб ”Тополи 2010” победи с категоричното и класическо 3:0 ОФК „Кубрат“ в мач от 4-кръг на трета североизточна футболна група, която всъщност е най-високото ниво на аматьорския футбол.

Старши треньорът Иван Найденов умело използва качествата на своите футболисти, които без много напрежение в мача създадоха добри положения и логично домакините победиха убедително.

Илиян Неделчев и Динко Динков

Голмайстори са две от новите попълнения: Илиян Неделчев в 38-ата минута и Георги Димитров в 59-ата. Крайното 3:0 оформи в 84-ата минута Динко Динков. Следващият мач е за аматьорската футболна купа срещу финалиста от миналата година в този турнир ФУК ”Суворово”. Двубоят е в неделя (8 септември) от 17 ч. на ст. „Младост“ във Варна.