16:28 | 16 септември 2019
Обновен: 03:46 | 17 април 2024

„Тополи 2010“ отстъпи и в Попово

Момчетата на Иван Найдов жадуват за реванш в Хитрино

Футболен клуб ”Тополи 2010” загуби в Попово от местния “Черноломец 1919” с 0:3 след една дузина изтървани чисти положения. Още в 30-ата минута домакините поведоха след много спорна дузпа. В 40-ата минута при добра контраатака удвоиха.

ФК „Тополи“ продължиха да създават и изпускат добри ситуации и през второто полувреме. И чрез нова контраатака домакините покачиха на 3:0. И така след изпуснати поне 7 – 8 положения на индивидуални пробиви срещу вратаря. И законономерно се стигна до поражение на момчетата на Иван Найденов.

Но в отбора няма драми и с нетърпение очаква следващия мач – събота (21 септември) „Тополи 2010“ гостува на „Хитрино“.