15:16 | 22 февруари 2020
Обновен: 19:59 | 25 април 2024

Черно море - Левски 1:1 на полувремето във Варна

Съдията посече с картони домакините

Отборите на Черно море и Левски играят при резултат 1:1 в срещата от 22-ия кръг на Първа лига във Варна. Матиас Курьор беше точен в 14-ата минута, а няколко минути по-рано удари гредата.

Стайн Спиерингс изравни в 19-ата минута след неумело излизане на вратаря Миодраг Митрович.

Исмаил Иса беше изгонен в 37-ата минута, след като бързи два жълти картона. Първият от тях беше доста пресилен, Иса оспори справедливостта на това решение и получи от съдията Ивайло Стоянов втори и съответно червен картон. "Моряците" реагираха бурно, предупреждение отнесе Даниел Димов е после и наставникът Илиан Илиев. А зрителите започнаха да скандират: "Мафия"...

Мачът продължи Курьор удари втора греда в 41-ата минута след близо 70-метров самостоятелен пробив. Така приключи и полувремето.

Прочетете още: 11-те на Черно море и Левски