16:44 | 22 февруари 2020
Обновен: 03:08 | 17 април 2024

"Соколите" паднаха и от "армейците"

Безценното попадение беше дело на на Даниел Младенов, който се разписа в 17-ата минута

Столичният ЦСКА 1948 отново излезе първи в класирането на Втора лига. "Червените" надвиха много трудно 1:0 Спартак (Варна) в Балчик и се изравниха по точки със столичния Септември. Мачът се игра при закрити врати поради наказание на варненци.

Безценното попадение беше дело на на Даниел Младенов, който се разписа в 17-ата минута. Крилото се оказа най-съобразителен при разбъркване пред вратата на Християн Славов.

Столичани владееха инициативата през цялото време, но лошият терен им попречи да разгърнат пълния си потенциал. В последната минута голмайсторът на ЦСКА 1948 Андон Гущеров можеше да направи резултата 2:0, но пропусна дузпа.

ЦСКА 1948 е пред Септември заради победата в прекия двубой, но е с един мач повече. "Соколите" са пред изпадане.

Прочетете още: "Спартак" (Варна) загуби класически в Пазарджик