Откриха тяло в хотел в Банско

Откриха тяло в хотел в Банско

Откриха тяло на мъж в двора на хотел в Банско. Сигналът за човек в безпомощно състояние е подаден в петък сутринта на телефон 112, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Благоевград. 

На място незабавно са изпратени полицейски екипи, които констатирали смъртта на мъжа.

Под надзора на Окръжната прокуратура се извършват процесуално-следствени действия за изясняване на всички обстоятелства около случая, съобщи БТА.

Новини

Коментари

България
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата