Откриха труп до НДК

Върху него няма следи от насилие

Откриха труп до НДК

Тяло на човек е било открито вчера вечерта в близост до подлеза на НДК в София.

От полицията казаха, че върху тялото не е имало следи от насилие. Няма друга известна информация към момента, предаде "Фокус". 

Очевидци твърдят, че тялото е лежало в близост до пешеходната зона, а около мястото са се събрали десетки хора.

Новини

Коментари

България
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата