Костадинов призова за оставка на министър на Радев

Българската външна политика има нужда от последователност, а не от поредица от скандали, каза лидерът на "Възраждане"

Костадинов призова за оставка на министър на Радев

Снимка: БГНЕС

Българската външна политика има нужда от последователност, а не от поредица от скандали, които министърът на външните работи от “Прогресивна България” забърква с лекота, пише БГНЕС.

Киевската декларация е поредното доказателство, че правителството на Радев не следва националния ни интерес, а действа под външен диктат.

Това заяви лидерът на "Възраждане" Костадин Костанов, който иска оставката на Велислава Петрова от поста министър на външните работи. 

От пресцентъра на "Възраждане" добавят, че е време за това министърът на външните работи да си подаде оставката. "България не е най-малката страна в Европейския съюз, а толерантността на българските граждани към празни приказки и кухи послания без съдържание се изчерпи. Външната ни политика е превърната в “миш-маш” от лъжи, противоречиви позиции и липса на яснота", добавя Костадинов. |

Новини

Коментари

Читателка ( преди 3 седмици )
Този по цял ден фабрикува лъжи,интриги,вместо да внесе някакъв проектозакон обслужващ хората,които по грешка го изпратиха в НС.
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
rate down comment 0 rate up comment 0
България
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата