Спипаха шофьор във Варна с почти 3 промила

Друг бе хванат да кара на два вида наркотик

Спипаха шофьор във Варна с почти 3 промила

Униформени от Четвърто и Първо полицейско управление във Варна засекли двама нарушители на Закона за движение по пътищата, съобщават от пресцентъра на полицията. В първия случай 62- годишен жител на с. Рудник бил установен с над 1,6 промила алкохол в издишания въздух. Другият инцидент е станал около 21 часа, когато служители на Общинска полиция са забелязали криволичещ по пътя товарен автомобил и когато го спрели за проверка, шофьорът бил във видимо нетрезво състояние. Техническото средство отчело 2,86. Двамата нарушители – връстници на години, били задържани за срок до денонощие и срещу тях са образувани бързи полицейски производства. 

24-годишен жител на Девня пък е задържан в ареста на тамошното РУ от  полицаите. Той управлявал лек автомобил и бил спрян за проверка вчера, следобед. Инспекцията с техническо средство показала, че младежът е седнал зад волана след употреба на амфетамин и метамфетамин.  По случая е образувано бързо производство и е предадено на прокуратурата. Отново във вчерашния ден, 

Новини

Коментари

Новини Варна
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата