Мъж не спря на червено и после опита да подкупи варненски полицаи

Провинилият се шофьор е от Каменар

Мъж не спря на червено и после опита да подкупи варненски полицаи

Вчера около 21:35 ч. на бул. "Владислав Варненчик" във Варна автопатрул на Първо РУ засякъл лек автомобил, който преминал на червен забраняващ сигнал на светофарната уредба, съобщават от пресцентъра на полицията в морската столица.

Последвало спиране и проверка на нарушителя – 29–годишен жител на с. Каменар, който докато униформените са съставяли административния акт за констатирано нарушение и последваща санкция, е подхвърлил в колата банкнота от 50 евро. По случая е образувано досъдебно производство и е докладвано на дежурен прокурор.

Коментари

Новини Варна
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата