Варненец бере душа след тежка катастрофа на пътя за кв. "Боровец"

Автомобилът му се забил в дърво

Снимката е илюстративна: АРХИВ

Снимката е илюстративна: АРХИВ

39-годишен варненец е настанен в реанимация на МБАЛ „Св.Анна“ с опасност за живота след ПТП. Инцидентът е настъпил в обедните часове на деня, на пътя за кв. „Боровец“, след като мъжът не контролира непрекъснато управляваното от него превозното средство, се блъска челно в крайпътно дърво.

Пострадалият е отведен в болничното заведение, където при проведените медицински прегледи се установява , че същият е със съчетана травма на гръдния кош, фрактура на 4бр ребра, травма на двата бъбрека, фрактура на лява подмишници, фрактура на двете подбедрици, фрактура на таза и фрактура на ляво стъпало, в съзнание, но с риск за живота.

Към момента състоянието на самокатастрофиралия шофьор остава тежко.

Коментари

Новини Варна
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата