Програма
Вторник 07.04.2020
  • ВТОРНИК 07 АПРИЛ 2020
  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 07:00 „Утро в нашия град“- сутрешен информационен блок
  • 09:00 „Минути за култура“- с водещ Кирил Аспарухов
  • 09:30 Varna Open 2017 – международен турнир по спортни танци - 3 част
  • 10:30 „Европейска Варна“- публицистично предаване /п./
  • 11:30 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 12:10 „Изгряващо слънце“, сериал, Бразилия
  • 13:00 Подсказано от мрежата
  • 13:15 „Щрихи от утрото“ /п./
  • 13:45 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 14:00 Крайбрежни градове
  • 14:10 „Щрихи от утрото“ /п./
  • 14:30 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 15:00 Крайбрежни градове
  • 15:10 „Минути за култура“- с водещ Кирил Аспарухов/п./
  • 15:30 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 16:00 „Клик“ - токшоу с Аспарух Йорданов /п./
  • 16:30 Народна музика
  • 17:00 Новините
  • 17:20 Мултимедия – "предаване за съвременна култура с Даниел Ненчев /п./
  • 18:30 Новините - централна емисия
  • 19:15 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 19:30 „Денят ON AIR“- новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30 Централен новинарски блок
  • 21:30 Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 22:00 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 22:15 „Концертите на Европа“ – продукция на телевизия Дойче Веле
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:45 „Изгряващо слънце“, сериал, Бразилия /п./
  • 00:50 „Колела“- предаване за автомобили /п./
  • 01:20 „Любопитно“ – рубрика за любознателните
  • 01:30 „Утро в нашия град“- сутрешен информационен блок /п./
  • 03:30 „Минути за култура“ - с водещ Кирил Аспарухов /п./
  • 04:00 Народна музика
  • 04:30 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 05:00 Varna Open 2017 – международен турнир по спортни танци - 3 част
  • 06:00 „Клик“ - токшоу с Аспарух Йорданов /п./
Програма
Сряда 08.04.2020
  • СРЯДА 8 АПРИЛ 2020
  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 07:00 „Утро в нашия град“- сутрешен информационен блок
  • 09:00 „Минути за култура“ - с водещ Кирил Аспарухов
  • 09:30 Varna Open 2017 – международен турнир по спортни танци - 4 част
  • 10:30 Boec.BG – предаване за бойни спортове /п./
  • 11:00 „Характери“- неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева /п./
  • 11:30 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 12:10 „Изгряващо слънце“, сериал, Бразилия
  • 13:00 Крайбрежни градове
  • 13:10 „Щрихи от утрото“ /п./
  • 13:30 Народна музика
  • 14:00 Крайбрежни градове
  • 14:10 „Щрихи от утрото“ /п./
  • 14:30 „Колела“ - предаване за автомобили
  • 15:00 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 15:10 „Минути за култура“ - с водещ Кирил Аспарухов /п./
  • 15:30 Народна музика
  • 16:00 Подсказано от мрежата
  • 16:10 „Европейска Варна“-публицистично предаване /п./
  • 16:50 Непозната история - любопитни и интересни факти от историята на Варна
  • 17:00 Новини
  • 17:15 „Авиошоу“ - с Александър Богоявленски
  • 17:50 „Директно“ - вашето мнение на живо в ефир - актуално токшоу с Димитър Абрашев
  • 18:30 Новините - централна емисия
  • 19:15 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 19:30 „Денят ON AIR“- новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30 Централен новинарски блок
  • 21:00 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 22:15 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:45 „Изгряващо слънце“, сериал, Бразилия /п./
  • 00:30 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева, /п/
  • 01:00 „Авиошоу“- с Александър Богоявленски /п./
  • 01:30 „Утро в нашия град“- сутрешен информационен блок/п./
  • 03:00 Народна музика
  • 03:30 „Минути за култура“'- с водещ Кирил Аспарухов /п./
  • 04:00 „Директно“ - вашето мнение на живо в ефир- токшоу с Димитър Абрашев /п./
  • 05:00 Varna Open 2017 – международен турнир по спортни танци - 4 част
  • 06:00 „Перспективи“ - най – любопитното от близки и далечни страни
Програма
Четвъртък 09.04.2020
  • ЧЕТВЪРТЪК 09 АПРИЛ 2020
  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 07:00 „Утро в нашия град“- сутрешен информационен блок
  • 09:00 „Минути за култура“- с водещ Кирил Аспарухов
  • 09:30 „Юромакс “ - поредица на Дойче Веле
  • 10:00 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева
  • 10:30 „Да бъдем здрави с д-р Иванов“- предаване за медицина
  • 11:30 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално токшоу с Димитър Абрашев
  • 12:10 „Изгряващо слънце“, сериал, Бразилия
  • 13:00 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 13:10 „Щрихи от утрото“ - /п./
  • 13:35 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 14:00 Подсказано от мрежата
  • 14:10 „Щрихи от утрото“ /п./
  • 14:30 Народна музика
  • 15:00 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 15:10 „Минути за култура“ - с водещ Кирил Аспарухов /п./
  • 15:30 „Колела“ - предаване за автомобили
  • 16:00 Varna Open 2017 – международен турнир по спортни танци - 5 част
  • 17:00 Новините
  • 17:30 "По закон и съвест"- правно-образователно предаване, с водещ Бранимир Балачев
  • 18:30 Новини
  • 19:15 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 19:30 „Денят ON AIR“- новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30 Централен новинарски блок
  • 21:00 „Перспективи“ - най – любопитното от близки и далечни страни
  • 21:30 „Юромакс “ – поредица на телевизия Дойче Веле /п./
  • 22:00 Откритие – музикален фестивал
  • 22:30 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 23:00 Новини
  • 23:45 „Изгряващо слънце“, сериал, Бразилия, /п./
  • 00:30 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева /п./
  • 01:00 „Клик“ - токшоу с Аспарух Йорданов /п./
  • 01:30 „Утро в нашия град“- сутрешен информационен блок/п./
  • 03:00 Откритие – музикален фестивал
  • 03:30 „Минути за култура“'- с водещ Кирил Аспарухов /п./
  • 04:00 "По закон и съвест"- правно-образователно предаване, с водещ Бранимир Балачев/п./
  • 05:00 Varna Open 2017 – международен турнир по спортни танци - 5 част
  • 06:00 „Перспективи“ - най – любопитното от близки и далечни страни
Програма
Петък 10.04.2020
  • ПЕТЪК 10 АПРИЛ 2020
  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 07:00 „Утро в нашия град“- сутрешен информационен блок
  • 09:00 „Минути за култура“- с водещ Кирил Аспарухов
  • 09:30 „Шифт“ - поредица на Дойче Веле
  • 09:45 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 10:00 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева /п./
  • 10:30 "По закон и съвест"- правно-образователно предаване, с водещ Бранимир Балачев /п./
  • 11:30 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално токшоу с Димитър Абрашев
  • 12:10 „Изгряващо слънце“, сериал, Бразилия
  • 13:00 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева /п./
  • 13:30 Народна музука
  • 14:00 Подсказано от мрежата
  • 14:10 „Щрихи от утрото“ /п./
  • 14:30 „Авиошоу“- с Александър Богоявленски
  • 15:00 Подсказано от мрежата
  • 15:10 „Минути за култура“- с водещ Кирил Аспарухов /п./
  • 15:30 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 16:00 Народна музика
  • 17:30 „Да бъдем здрави с д-р Иванов“- предаване за медицина /п./
  • 18:30 Новини
  • 19:00 “Амвон”- минути за православие
  • 19:30 „Денят ON AIR“- новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30 Централен новинарски блок
  • 21:00 „Изгряващо слънце“, сериал, Бразилия
  • 22:30 Подсказано от мрежата
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:45 „Перспективи“ - най – любопитното от близки и далечни страни
  • 00:30 "По закон и съвест"- правно-образователно предаване, с водещ Бранимир Балачев /п./
  • 01:30 „Утро в нашия град“- сутрешен информационен блок /п./
  • 03:10 „Характери“-неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева /п./
  • 03:30 „Минути за култура“ - с водещ Кирил Аспарухов /п./
  • 04:00 „Да бъдем здрави с д-р Иванов“-предаване за медицина /п./
  • 05:00 30 години „Мелади“- юбилеен концерт – 1 част
  • 06:00 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 06:30 „Характери“- неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева /п./
Програма
Събота 11.04.2020
  • СЪБОТА 11 АПРИЛ 2020
  • 07:00 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 07:30 „Клик“- ток-шоу с Аспарух Йорданов
  • 08:00 ДЕТСКИ БРЯГ : Маша и мечока
  • 08:30 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 09:00 Народна музика
  • 10:00 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 10:30 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева /п./
  • 11:00 „Изгряващо слънце“, сериал, Бразилия
  • 12:00 „Концертите на Европа“ – продукция на телевизия Дойче Веле
  • 12:45 Крайбрежни градове
  • 13:00 Boec.BG – предаване за бойни спортове
  • 13:30 „Седмицата през обектива“-информационна рубрика
  • 14:00 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 14:30 Народна музика
  • 15:30 Откритие – музикален фестивал
  • 15:45 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 17:15 "По закон и съвест"- правно-образователно предаване, с водещ Бранимир Балачев /п./
  • 18:30 Новините- централна емисия
  • 18:55 „Амвон“- минути за православието
  • 19:15 Любопитно - рубрика за любознателните
  • 19:30 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева /п./
  • 20:00 Централен новинарски блок
  • 20:30 „Изгряващо слънце“, сериал, Бразилия
  • 21:30 „Концертите на Европа“ – продукция на телевизия Дойче Веле
  • 22:15 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 22: 45 Подсказано от мрежата - любопитки от света
  • 23:00 Новините - късна емисия
  • 23:15 „Характери“- неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева /п./
  • 23:45 Малки звездички – международен конкурс за поп и рок изпълнители 1 част
  • 00:30 С България в сърцето – фолклорен концерт
  • 01:30 „Седмицата през обектива“-информационна рубрика, /п./
  • 02:00 Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 02:30 Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 03:00 „Мултимедия“ – предаване за съвременна култура с Даниел Ненчев
  • 04:30 „Авиошоу“ с Александър Богоявленски /п./
  • 05:00 Boec.BG – предаване за бойни спортове
  • 05:30 Народна музика
  • 06:00 „Характери“ - неизвестните изповеди на известните, автор Биляна Митева /п./
  • 06:30 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
Програма
Неделя 12.04.2020
  • НЕДЕЛЯ 12 АПРИЛ 2020
  • 07:00 „Да бъдем здрави с д-р Иванов“-предаване за медицина /п./
  • 08:00 ДЕТСКИ БРЯГ : „Маша и мечока“ – детски анимационен филм
  • 08:30 Подсказано от мрежата - предаване за любопитки от света
  • 09:00 „Амвон“- минути за православие
  • 09:10 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 09:30 Народна музика
  • 10:00 „Колела“-предаване за автомобили /п./
  • 10:30 „Седмицата през обектива“-информационна рубрика /п./
  • 11:00 „Изгряващо слънце“, сериал, Бразилия
  • 12:00 „Шифт“ поредица за дигиталните – технологии на телевизия Дойче Веле /п./
  • 12:15 Народна музика
  • 13:00 "Мултимедия" – предаване за съвременна култура с Даниел Ненчев /п./
  • 15:00 Завинаги с нас – благотворителен концет – 2 част
  • 16:00 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 16:30 Крайбрежни градове
  • 17:00 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 18:30 Новините- централна емисия
  • 19:00 Откритие международен музикален фестивал
  • 20:00 Централен новинарски блок
  • 20:30 „Изгряващо слънце“, сериал, Бразилия
  • 21:30 Малки звездички – международен конкурс за поп и рок изпълнители 2 част
  • 22:30 „Авиошоу“ с Александър Богоявленски /п./
  • 23:00 Новини – късна емисия
  • 23:15 VIB - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 23:45 Мултимедия – "предаване за съвременна култура с Даниел Ненчев /п./
  • 01:30 Народна музика
  • 02:30 „Европейска Варна“ - публицистично предаване, /п./
  • 03:30 Малки звездички – международен конкурс за поп и рок изпълнители 2 част
  • 04:30 Откритие международен музикален фестивал
  • 05:00 „Перспективи“ – най – любопитното от близки и далечни страни
  • 06:00 Клик“ - токшоу с Аспарух Йорданов /п./