10:01 | 24 юни 2016
Обновен: 12:04 | 26 април 2024

Предстои VIII тенис турнир за аматьори "Св. св. Константин и Елена Къп"

Спортното събитие ще се проведе на 25 и 26 юни

За осма поредна година „Св. Св. Константин и Елена Холдинг“ АД със съдействието на клуб „Супер Спорт“ ще зарадват почитателите на тениса с традиционния турнир за аматьори „Св. Св. Константин и Елена Къп 2016“ за сингъл мъже, двойки жени и двойки мъже. Спортният турнир е част от инициативата „Уелнес фонд“ на „Св. Св. Константин и Елена Холдинг“ АД, създаден с идеята за популяризиране на природосъобразния начин на живот чрез спорта, движението и здравословното хранене.

Спортното събитие ще се проведе на 25 и 26 юни на тенис кортовете на Гранд Хотел Варна, като заявка за участие са направили 32 сингъл състезатели, 24 двойки при мъжете и 8 двойки при жените.

Турнира започва в 8.30 ч. в събота с мачовете на сингъл мъже, като в мъжкия турнир – сингъл и двойки, 1-вият кръг от мачовете ще е на базата на елиминации, а в при жените ще е в групи по 4 отбора.

Главен съдия на турнира е Руслан Грозданов.

Освен купи и грамоти, победителите ще получат тридневен пакет за двама в хотел в к.к. Слънчев бряг. Финалистите ще спечелят тридневна ваканция в хотел в Равда.

Победителите в турнира ще станат известни в неделя – 26 юни, когато ще се играят  финалните мачове на състезанието.

Програма на турнира:

25.06.2016 (събота)

8:30 – 9:00 ч. – заплащане на такси участие - СИНГЪЛ МЪЖЕ

9:00 ч – стартиране на мачове – първи кръг СИНГЪЛ МЪЖЕ

13:00 ч. - заплащане на такси участие ДВОЙКИ МЪЖЕ

13:30 ч – стартиране мачове - първи кръг ДВОЙКИ МЪЖЕ

17:00 ч. – заплащане на такси участия и стартиране мачове - първи кръг ДВОЙКИ ЖЕНИ