Обновен: 14:25 | 26 април 2024

Палас изпусна победата в дебюта на Големия Сам

Лондончани направиха 1:1 при визитата си на Уотфорд

По материала работи: Юлиян Атанасов

Уотфорд и Кристъл Палас завършиха наравно 1:1 в ранния мач от 18-ия кръг във Висшата английска лига.В 26-ата минута Йоан Кабай даде аванс за гостите, след като беше изведен от Андрос Таунзенд сам срещу вратаря Еурельо Гомес.

Десет минути след това "орлите" изпуснаха дузпа чрез Кристиан Бентеке, като ударът му от бялата точка беше спасен от опитния Гомес.Уотфорд достигна до равенството в 72-ата минута след точно изпълнение на 11-метров наказателен удар от страна на Трой Дийни.Новият мениджър на Кристъл Палас - Сам Алардайс, записа официален дебют начело на клуба от Лондон, заемащ 17-о място в класирането с 16 точки. Уотфорд е на десетата позиция с 22 точки.