Обновен: 03:28 | 25 април 2024

Старшата възраст на Черно море отстъпи нелепо на Пирин

Тодор Каменов изрази разочарованието си от многото пропуски на своите играчи

По материала работи: Деян Михайлов

В 23-ия кръг на Елитната ни футболна група до 19 г юношите старша възраст на Черно море допуснаха нелепа загуба с 0:2 при гостуването си на Пирин, като срещата се игра на базата в Рилци. Варненци започнаха по активно и пропуснаха няколко чисти положения  за гол чрез Йосков и Михайлов и бяха наказани. В 40-ата мин при грешка в изнасянето на топката , домакините поведоха след точно изпълнена дузпа. След почивката моряците направиха опит за обрат, но орлетата с всички възможни средства се опитваха да бавят играта и в продължението оформиха крайният резултат.

Пред клубния сайт наставникът на гостите Тодор Каменов изрази разочарованието си от многото пропуски на своите играчи . Той добави че през 2-ото полувреме футбол не се е играл, тъй като  благоевградчани са лежали по терена , за да печелят време.

В неделя от 16 ч , Черно море приема състав на Дунав Русе.

Черно море 19: Иван Дюлгеров, Ертан Томбак, Стоян Илиев, Кристиян Арсовски, Добромир Добрев, Влади Михайлов /65 – Кирил Радев/, Емил Янчев, Александър Михайлов/46-Калоян Диев/,Румен Касабов,Илиан Илиев, Валентин Йосков.