14:01 | 21 октомври 2018
Обновен: 12:22 | 25 април 2024

Младшата на Черно море бие в Елитната до 17 г.

Надиграха с 3:2 Сокол

Юношите младша възраст на Черно море победиха с 3:2 като гости тима на Сокол Марков в мач от 8-ия кръг на Елитната група до 17 години.

Домакините откриха резултата в 30-ата минута на двубоя, като преди това “моряците” на Тодор Каменов изпуснаха няколко добри ситуации за гол. В 50-ата Златин Станков успя да изравни, а в 63-ата варненци стигнаха до пълен обрат. След центриране отляво топката стигна до Радослав Златев, който от аут-линията е върна назад към точката на дузпата, където Мартин Милушев реализира за 2:1. Само пет минути по-късно Росен Стефанов покачи на 3:1, а домакините оформиха крайния резултат две минути преди последния съдийски сигнал.

Радващото е, че показахме характер и успяхме да обърнем резултата. Съдийството отново бе на много слабо ниво, но ние го очаквахме. Знаехме как ще ни свирят тук. Доволен съм от момчетата”, каза треньорът на “моряците” Тодор Каменов.

След паузата в шампионата Черно море приема тима на Лудогорец. Мачът е на 3 ноември (събота) от 14 часа.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Росен Стефанов, Златин Станков (75-Алекс Цеков), Димитър Ралчев, Радослав Златев, Светослав Николов (70-Тони Иванов), Калин Георгиев, Мартин Милушев, Радостин Желев, Паоло Пасков (65-Берк Джевдет), Джан Хасан (82-Евгени Ангелов).