19:06 | 24 август 2019
Обновен: 17:53 | 25 април 2024

Черно море със загуба в Елитната до 19 години

“Моряците”, водени от Мартин Христов, бяха без трима от основните си футболисти – вратарят Иван Дичевски, халфът Велислав Василев и нападателят Денислав Ангелов

Отборът на Черно море допусна загуба с 0:3 при гостуването си на Берое в Стара Загора в мач от 3-ия кръг на Елитната група до 19 години, съобщиха от пресслужбата на клуба.

“Моряците”, водени от Мартин Христов, бяха без трима от основните си футболисти – вратарят Иван Дичевски, халфът Велислав Василев и нападателят Денислав Ангелов. Дичевски и Ангелов бяха с представителния тим в Пловдив за мача с Арда. Ангелов дори дебютира за мъжете в срещата под тепетата. Велислав Василев пък е контузен.

Срещата започна с 20 минути по-късно, заради проблем по време на пътуването.

Варненци допуснаха гол през първото полувреме. Николай Маринов от домакините реализира за 1:0. При този резултат завърши първата част. Гостите имаха своите шансове, но не можаха да се възползват от създадените ситуации.

След почивката Берое вкара втори гол от дузпа чрез Стоян Вергиев, а Иван Георгиев оформи крайния резултат малко след това. В последните минути на двубоя “моряците” пропуснаха да намалят.