13:37 | 22 септември 2019
Обновен: 18:21 | 25 април 2024

Черно море победи Локо Пд при 15-годишните

В следващия кръг „моряците“ гостуват на Славия

Черно море записа победа с 2:1 при домакинството си на Локомотив Пловдив в мач от 6-ия кръг на Елитната група до 15 години. И трите попадения в срещата паднаха през втората част.

Варненци поведоха в резултата след автогол в 38-ата, а гостите изравниха в 67-ата минута с далечен удар. Преди да влети в мрежата топката се отби в страничната греда. В последната минута на двубоя Черно море успя да измъкне трите точки. След центриране от корнер Кристиян Евдокиев с глава реализира за 2:1.

В следващия кръг Черно море гостува на Славия. Мачът е на 29 септември, неделя, от 10 часа в София.