19:42 | 19 януари 2020
Обновен: 16:21 | 20 март 2024

Лече спря устрема на Интер, завършиха 1:1

"Нерадзурите" си тръгнаха само с точка от "Вия дел Маре"

Интер се издъни при гостуването на Лече и си тръгна само с точка след равенството 1:1 на "Вия дел Маре“.

Хората на Антонио Конте дори можеха да загубят срещата, след като бяха повели с гол на Андреа Бастони в 71-та минута. Шест по-късно Марко Манкозу изравни, а малко след това резервата Фалко удари греда.

През първото полувреме жрителите станаха свидетели на няколко спорни отсъждания, включително само жълт картон за грубо нарушение на Джулио Донати срещу Николо Барела, както и отменена дузпа за Лече в края.

Така Интер сдаде първото място в Серия А, като е на точка зад лидера Ювентус. „Нерадзурите“ има 47, а Юве 48, но довечера могат да увеличат преднината си, тъй като приемат у дома Парма. Лече се измъкна от зоната на изпадащите и е на 17-та позиция, на точка пред Бреша.