10:46 | 16 февруари 2020
Обновен: 12:12 | 15 март 2024

Юношите на Черно море завършиха 2:2 в контрола с мъжкия тим на Добружа

Проверката беше последна от зимната подготовка

Юношите старша възраст на Черно море записаха равенство в последната си контрола от зимната подготовка. “Моряците” на Мартин Христов завършиха 2:2 срещу мъжкия тим на Добруджа, като младите футболисти на варненци могат да съжаляват, че не спечелиха двубоя.

“Зелено-белите” водеха на почивката с 2:1. Още в 7-ата минута Павел Георгиев откри резултата в полза на тима от Варна след неразбирателство в отбраната на добричлии. В 23-ата минута Дейвид Филипов изравни, а малко преди почивката Пламен Шестаков си отбеляза автогол.

През втората част варненци създадоха куп положения пред вратата на съперника, но не успяха да завършат по най-добрия начин своите положения. Пропуски направиха Радослав Златев, Светослав Николов, Мартин Милушев и Павел Георгиев. Нелогично от случващото се на терена Добруджа стигна до равенството. В 86-ата минута бившият футболист на Черно море Мартин Дичев реализира за 2:2.

Съставът на Черно море: Стефан Петков (46 – Димитър Иванов), Кристиан Парашкевов (60 – Златин Станков), Даниел Стоянов, Росен Стефанов (65 – Алекс Цеков), Мердин Адем, Калин Георгиев, Павел Георгиев, Мартин Милушев, Радослав Златев, Светослав Николов, Паоло Пасков.