15:53 | 23 февруари 2020
Обновен: 11:23 | 26 април 2024

Черно море с класика във Варна при 15-годишните

Победен се оказа тимът на Етър

Черно море победи Етър с 3:0 в мач от 16-ия кръг на Елитната група до 15 години на стадион ”Корабостроител” под Аспаруховия мост във Варна. “Моряците” на Станислав Стоянов владееха инициативата и съвсем заслужено стигнаха до трите точки у дома.

Кристо Яначков откри резултата в 25-ата минута, а Радослав Петров малко след почивката покачи на 2:0 с удар от границата на наказателното поле. Крайното 3:0 Оформи Любомир Найденов.

В следващия кръг Черно море гостува на Национал (София). Срещата е на 1 март от 10 часа.

Съставът на Черно море: Денислав Станиславов, Валентин Kалъчев, Константин Николаев, Артур Аветисян, Константин Веселинов, Дейвид Луканов, Николай Костадинов, Пламен Аршев, Радослав Петров, Толга Мюрвет, Кристо Яначков (Сава Дичевски, Кристиян Евдокиев, Любомир Найденов, Виктор Арсовски, Динко Тенев, Борис Стойков, Васил Атанасов).