Бурни викове „Оставка“ от опозицията съпроводиха влизането на премиера и министрите в пленарна зала за гласуването на вота на недоверие.
Не губете повече времето на българския народ. Вашето време свърши, подайте незабавно оставка, призова Цвета Караянчева от ГЕРБ, която прочете декларация от името на Парламентарната група.
Основателни са съмненията, че кабинетът се опитва в последните си дни да замете следите си, това води до разпад на държавността, изтъкна тя.
По думите й след навършване на една година от управлението на новата тройна коалиция БСП, ДПС и „Атака“ държавата е в институционална криза.
Тя изтъкна, че в основата на спирането на европейските програми е корупцията. Шумно прокламираните действия на управляващите срещу битовата и организираната престъпност се оказаха само пиар ходове, обвини Караянчева. По думите й МВР пазело властта от общественото недоволство.
Заради непрозрачното и задкулисно управление ЕК размаха пръст на България за случващото се в енергетиката, посочи още тя и допълни, че страната ни е получила „звучен шамар“ от Брюксел – наказателна процедура.
ГЕРБ към кабинета: Не губете времето на народа
ГЕРБ към кабинета: Не губете времето на народа
13.06.2014 | 06:29 ч. Обновена: 22.06.2025 | 22:25 ч.
0

ГЕРБ към кабинета: Не губете времето на народа
Новини
-
22-ма пияни или дрогирани водачи спипа КАТ за ден
-
Касапница на пътя: Четирима загинаха, а трима са в болница след челна катастрофа край Хасково
-
Осъдиха 19-годишен, обрал и се гаврил сексуално с 14-годишно момче
-
Откриха наркооранжерия край Вълен (СНИМКИ)
-
Българските бойци обещават екшън в ринга на SENSHI 28
-
Спасиха с платнище мъж, скочил от пасарелка на бул. "Левски"
-
„Пробация“ и обществено порицание за ученик, стрелял с въздушен пистолет по градски автобуси във Варна
-
Хороскоп за 3 септември 2025
-
Разкриха мистерията с потеглянето на злополучния трамвай на бул. „Ситняково“
-
Майка влезе в магазин, апаш открадна колата с три деца вътре
-
Протест в подкрепа на арестувания кмет се провежда във Варна
-
До 10 г. затвор грозят варненец, отмъкнал телефон от мъж в кв. "Чайка"
Начало
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата
Коментари