Начало
18:52 | 16 юли 2014
Обновен: 23:30 | 10 май 2024

"Соколите" пак биха в контрола

Спартак 1918 записа трета победа в контролна среща от началото на лятната подготовка. След като фиксираха успех срещу ФК Бургас и Добруджа, съответно с 2:1 и 3:1, "соколите" надиграха с 5:2 отбора на Черноморец в Бургас. До почивката варненци водеха с 2:0 след голове на Петър Казаков и Иван Минчев.
През втората част двамата треньори направиха много смени и играта се изравни. Варненци реализираха нови три гола във вратата на "акулите", а Черноморец успя да намали, като едното попадение бе от дузпа при 2:0. Веднага след това Иван Минчев отбеляза втория си гол в мача, Дидо Христов реализира дежурното си попадение, а синът на популярния фен на Спартак 1918 Розата - Ивайло Русев отбеляза петия гол за варненци. В самия край на мача бургазлии оформиха крайното 5:2.