Варна °
fallback
България
18:06 | 5 декември 2017
Обновен: 14:51 | 22 юни 2025

Шофьор, счупил стъклото на друг водач, може да отиде в ареста

Докато пристигне полицията двамата участници в разпрата се помирили

По материала работи: Борис Проданов

Бургаската полиция може да арестува за хулиганство шофьор, счупил стъклото на друг автомобил. Инцидентът е станал при спор между двама водачи около 10:45 тази сутрин на бургаския булевард "Иван Вазов", информираха от МВР.

 

Докато пристигне полицията двамата участници в разпрата се помирили, единият платил обезщетение на другия и категорично отказал да съдейства на служителите на реда с мотива, че за него случаят е приключен.

 

От полицията образували преписка за счупеното стъкло. В резултат на нея ще извикат и двамата участници в скандала за обяснения. Събраните материали ще бъдат докладвани в Бургаска районна прокуратура, като е възможно да се стигне и до задържане на първия водач за хулигански действия, поясниха от МВР-Бургас.

news.bg

Автор на статията:
Борис Проданов
0 коментара
fallback
fallback