Хората в Момчилград излязоха отново на протест заради убитото 7-годишно момиче

Главният прокурор заминава за Кърджали

Хората в Момчилград излязоха отново на протест заради убитото 7-годишно момиче

В Момчилград хората от града отново излязоха на протест заради липсата на информация за убийството на 7-годишното момиче от града. Близките и съседите настояват от полицията и прокуратурата да отговорят на въпросите им, както и да върнат тялото на детето, за да бъде погребано. В града вече се знае, че задържана е майката на детето. Близките обаче не знаят защо.

 

Детето беше открито мъртво в неделя сутрин. То било само през нощта, защото майката била на работа, а бащата и по-големият брат работят в чужбина. Все още повдигнато обвинение за убийството няма. Главният прокурор Сотир Цацаров ще бъде в Кърджали заради убийството на 7-годишната Дамла в Момчилград.

 

Заедно с директора на националното следствие заминаваме за Кърджали. Повече информация от там. Обвинение за умишлено убийство до този момент няма, каза главният прокурор Сотир Цацаров.

 

БНТ

 

Още по темата:   

Новини

Коментари

България
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата