IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
България
19:06 | 7 юли 2018
Обновен: 21:00 | 8 май 2025

Издирват двама за взривения банкомат в Пловдив

Устройството било монтирано в офиса на банка и е с контролиран достъп

По материала работи: Слав Велев
Снимка БГНЕС

Криминалистите в Пловдив издирват двама души във връзка с взривения тази сутрин банкомат в жилищния район "Тракия", предава БТА, като се позовава на информация на полицията. Устройството е монтирано в офиса на банка и е с контролиран достъп, който се осъществява чрез карта.


От взрива целият банков клон е пострадал, но няма засегнати автомобили или други обекти наоколо. На мястото на инцидента разследващите полицаи са открили празни касети, извършва се проверка каква парична наличност е имало в съоръжението.
 

От МВР разпространиха информация, че издирваните двама души след престъплението са избягали с лек автомобил. Сигналът за взрива е подаден около 4.40 ч. на тел. 112.


Четете още:

 

Взривиха банкомат в Пловдив
 

Шумът от взривен банкомат в Пловдив събудил половината квартал

 

Коментари

Новини Варна