Вижте ВИДЕОТО, запечатало Стефани за последно

На него се вижда как момиче с дълго бяло яке и туристически обувки, се движи около хижата и неспокойно се оглежда

Вижте ВИДЕОТО, запечатало Стефани за последно

Излезе наяве видеото, на което за последно е забелязана Стефани. То е направено край хижа "Алеко" в планината. Видеото бе споделено като коментар в публикация на страницата на Планинската спасителна служба.

Според коментара кадрите са от 7 ноември сутринта. На тях се вижда как момиче с описанието, дадено за Стефани - дълго бяло яке и туристически обувки, се движи около хижата и неспокойно се оглежда, пише GlasNews.

По-рано беше съобщено, че спасителните екипи вече са се пренасочили в тази част на планината. Предстои в района да бъде пуснат и дрон.

Преди това беше съобщено, че Стефани е видяна и по маршрута на ултрамаратона "Витоша 100". 

Същите спасители, открили преди дни изченала жена, сега търсят Стефани във Витоша

Въпреки лошото време десетки доброволци от сутринта излязоха на Витоша, за да помогнат в издирването на 20-годишното момиче, което изчезна преди два дни. 

Вече втори ден се издирва момичето, изчезнало във Витоша. По-рано сутринта 8 кучета обходиха районите, след това се включиха и доброволците. Планинската спасителна служба раздаде и задачите на присъединилите се към издирването хора, които са решили да помогнат.

Вчера беше съобщено, че Стефани е последно видяна в 17:06 на 6.11.2025 близо до резиденция "Бояна", когато е тръгнала да се качва нагоре към планината.

По думите на майка ѝ момичето има опит в планината, любимите ѝ места за разходка са хижа и връх „Камен дел”, Копитото, Боянски водопад и други .

Стефани е с черна къса коса и е висока около 1,70 см. Няма в себе нито лични документи, нито пари, нито телефон, нито челник, за да вижда през нощта.

Коментари

България
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата