IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Общество
11:45 | 31 май 2021
Обновен: 02:03 | 10 май 2025

В дъжда: Комби кацна върху мантинела

БМВ падна върху стълби на административна сграда

По материала работи: Ставри Таргов
В дъжда: Комби кацна върху мантинела

В неделния ден по време на излелия се пролетен дъжд станаха десетки катастрофи в столицата, но две от тях – зрелищни. При едната – комби се е озовало върху мантинелите на столичен булевард с интензивен трафик, в близост до големи хранителни и строителни хипермаркети, съобщават очевидци във Facebook.

Инцидентът, който за щастие се е разминал без жертви и пострадали, е станал на бул. "История Славянобългарска", точно срещу ТЕЦ-София.

Втората катастрофа се е случила на бул. "Европа" в кв. "Люлин". При нея незнайно как БМВ е преминало през металните заграждения край пътя и се озовало на стълбите на административната сграда на "Нестле".

От снимките е видно, че колата е с доста смачкана задница. Дали у била ударена? Предницата й също е пострадала от катеренето на стълбите. Няма информация за пострадали от ПТП-то, пише Glasnews.bg.
 

Коментари

Новини Варна