Служители на СДВР задържаха след преследване криминално проявен мъж, изхвърлил от колата си полиетиленов плик със суха тревиста маса.
Мъжът е задържан в хода на провеждаща се днес на територията на столицата операция срещу наркоразпространението, съобщиха от МВР.
Той се е придвижвал с лек автомобил и в района на кв. "Дружба", не спрял на подадения от полицаите сигнал.
По време на започналото преследване, в района на бул. "Цариградско шосе", е изхвърлил полиетиленов плик със суха тревиста маса.
Задържан е близо до супермаркет в квартал "Изток". Процесуално-следствените действия продължават и в момента.
Гонка по "Цариградско", задържаха мъж за дрога
Той не спрял на подадения от полицаите сигнал
11.04.2016 | 17:41 ч. Обновена: 25.06.2025 | 07:45 ч.
0

Новини
-
На много хора им става лошо в електромобил! Учените имат обяснение
-
Евробарометър: Европейците считат борбата с изменението на климата за приоритет
-
От 1 юли: Вдигат цените във варненския зоокът
-
Дават хилядарка на младежи, да разкажат как се е подобрил живота в градовете им с евро пари
-
Четирима, участвали в организирана престъпна група за държане и разпространение на акцизни стоки, се споразумяха с прокуратурата
-
Децата на Фратрия спечелиха „Купа Смолян“
Общество
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата
Коментари