От утре зимата се завръща с пълна сила

Ще започне понижение на температурите

Снимка Пламен Гутинов, архив

Снимка Пламен Гутинов, архив

Днес ще има валежи от дъжд, на места и от мокър сняг. Дневните температури ще достигат до около 13 градуса, отбелязва Дарик.

 

В сряда ще започне понижение на температурите. Сутрешните ще бъдат между минус 6 и 0 градуса, а максималните ще бъдат между 1 и 10 градуса над нулата, като най-студено ще бъде в Североизточна България, където ще превалява сняг, а най-топло ще бъде в Югозападна България и по Черноморието.

 

В четвъртък – 9 февруари, застудяването ще продължи. Над цялата страна ще бъде облачно, но валежи не се очакват. Минималните температури ще бъдат между минус 7 и минус 2 градуса, а максималните между минус 1 и 6 градуса над нулата.

 

В петък ще има разкъсана облачност. Сутринта ще бъде студено, като на места температурите ще паднат до минус 12 градуса, особено в Североизточна България. Дневните температури ще бъдат между минус 4 и 3 градуса над нулата, за София около 0 градуса.

 

В събота и неделя – 11 и 12 февруари, ще бъде студено, като и дневните температури ще бъдат отрицателни, валежи не се очакват. 

 

Вижте още как Рапани валят от небето на Златните (СНИМКИ)

Коментари

Общество
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата