17-годишен без книжка метна петдесетачка на катаджии. В ареста е!

По случая е образувано бързо производство

17-годишен без книжка метна петдесетачка на катаджии. В ареста е!

17-годишен ученик без шофьорска книжка се е опитал да подкупи пътни полицаи с 50 лв., за да не му пишат акт за нарушението. Непълнолетният пазарджиклия е бил задържан.

Случката се разиграла снощи около 22.15 ч. на една от централните улици в областния град. Автопатрул при РУ - Пазарджик, спрял за проверка лек автомобил „Сеат“ с водач 17-годишен тийнейджър. Униформените предприели действия за констатиране на нарушението и съставяне на акт.

За да не бъде санкциониран обаче, непълнолетният излязъл от автомобила и подхвърлил пред предната гума на служебния автомобил банкнота с номинал от 50 лева. Той е задържан незабавно за срок от 24 часа в ареста на РУ-Пазарджик.

На мястото е извършен оглед, банкнотата е иззета, а по случая е образувано бързо производство, пише "Монитор".

Новини

Коментари

Крими
Новини Варна
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата