Труп на възрастна жена е изваден в петък вечерта от устието на река Лом, в близост до пристанището, съобщиха от полицията.
Случайни хора забелязали тялото във водата и подали сигнал на тел.: 112. От там пратили водолази. Момчетата измъкнали трупа на бабата. В масивите на полицията обаче нямало данни за изчезнала възрастна жена.
Късно вечерта в районното се появило семейство от ломския квартал „Младеново". Хората искали да подадат сигнал, че 90-годишната им баба Невена И. е изчезнала. Семейството живее в къща на метри от река Лом. Полицаите им съобщили за трупа, хората разпознали мъртвата и така се установило, че удавената е баба Невена, пише местният сайт "Конкурент".
Според близките й тя страдала от склероза, пише Всеки ден. Семейството предполага, че може да не е знаела точно какво прави и така да е попаднала в река Лом. Те обаче допускат, че е възможно бабата съвсем съзнателно да е сложила край на живота си.
Възрастна жена се удави в река Лом
Възрастна жена се удави в река Лом
14.09.2014 | 13:38 ч. Обновена: 19.06.2025 | 06:44 ч.
0

Възрастна жена се удави в река Лом
Новини
-
Вдигнаха заплатата на шефа на НАП
-
Кабинетът одобри промени в Наредбата за работното време, почивките и отпуските
-
Търсят сграден фонд за домове за възрастни хора
-
Глобяват смелчага, решил да потича в района, където издирват пумата
-
Силен старт на летния туристически сезон във Варна
-
Въпреки обявеното примирие: Иран изстреля нови ракети към Израел
-
300 лева на дете – августовски бонус от хазната. Вижте как да си ги вземете
-
Разплете се мистерията с младата българка и децата ѝ, изчезнали в Истанбул
-
Учени: Коронавирусът избягва пушачите
-
АстраЗенека отне живот. Мъж издъхна на 11-ия ден от студ и адско главоболие
-
Заетостта във Варненско намалява
-
Разкрития: Жертвите влезли с колове и пръти в къщата на Николай, той ги разстрелял с 24 патрона
Крими
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата
Коментари