Сръбският премиер Александар Вучич избухна заради обидите срещу тенисиста Новак Джокович и самия него. Белградската публика изригна срещу двамата мъже по време на баскетболен мач между Цървена звезда и Партизан.
"Обидите към Джокович са най-голямото безобразие. Още веднъж доказахме, че благодарността при нас е най-кратка. Той е живата сръбска легенда", коментира Вучич.
Сръбският премиер се възмути и от критиките към него, които са били породени от желанието му да приватизира спортните клубове.
"Заради това търпях всичко, докато вие лайквахте "Вучич е педал", каза още премиерът и добави: "Нямам нищо против, срещу мен да скандирате "Вучич е педал", но да правите това срещу Новак Джокович е безобразие".
Коментари